Пошукові запити Львівщини

Для чого жителі області використовують “Яндекс”?

Жителі нашої області шукають в інтернеті мету життя, місця для засмаги та поради щодо того, як заспокоїти кота, який їсть кактус.
Аналітики пошукової системи “Яндекс” дослідили, як жителі нашої області користуються інтернетом. Як і більшість українців, найчастіше вони шукають соціальні мережі, погоду та порнографію. Але нерідко цікавляться і зовсім несподіваними речами: “Как перевести на русский слово “примхи?”, “Як знайти мету життя?”, “Мій кіт їсть кактус. Що робити?”, “Як сказати хлопцеві, що я його люблю, українською мовою?”, “Де у Львові засмагають?”
Цікавим є і те, що тут у 15 разів частіше хочуть щось купити, аніж продати. Найбажаніші предмети – авто, квартири, амінокислоти, картини, монети. Але нерідко пропонують купити і мисливські рушниці, запчастини до авто, кирзові чоботи. Найпоширеніші запити щодо роботи стосуються вакансій офіціанта, будівельника, водія вантажівки, промоутера, а також продавця-консультанта.
Окрім того, у Львові “Яндексом” користується усього 14% населення, хоча у середньому по Україні цей показник сягає третини. Інші обирають “Гугл”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5065 / 4.05MB / SQL:{query_count}