У Львові шукають наставників для дітей-сиріт

24-29 вересня у Львові відбудеться черговий чотириденний тренінг із наставництва для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки

У місті шукають людей, готових стати наставниками для дітей-сиріт, які проживають в інтернатах. Добровольцям проводять відповідні тренінги, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
24-29 вересня у Львові відбудеться черговий чотириденний тренінг із наставництва для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. До участі у тренінгу запрошують осіб, які бажають допомагати дітям, що перебувають у закладах інтернатного типу. Учасники тренінгу розглянуть особливості розвитку дітей-сиріт, обговорять роль і завдання наставника. Тренінг проходитиме у інтерактивній формі.
“Ви можете стати другом для дитини-сироти, близькою людиною, до якої завжди можна звернутися за порадою та підтримкою. Таким чином Ви допоможете дитині повірити у себе та знайти свій життєвий шлях”, – наголосили у відділі у справах дітей.
Нагадаємо, що у Львові є 620 дітей-сиріт. Це один з найнижчих показників в Україні. Лише 10,2% з них (63 дитини) проживає в інтернатах, решта – у сім’ях.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9565 / 4.06MB / SQL:{query_count}