Свято вулиці Вірменської

Цього року святкування одної з найстаріших вулиць приурочене 650-річчю Вірменської церкви

фото: Андрій Польовий
У Львові триває свято вулиці Вірменської. Цього року святкування одної з найстаріших вулиць приурочене 650-річчю Вірменської церкви.
Особливим гостем свята є всесвітньо відомий вірменський музикант і композитор, знавець вірменської національної музики, професор Єреванської державної консерваторії імені Комітаса, майстер гри на дудуці Дживан Гаспарян, інформує lviv-online.com.
Ідея свята базується на відродженні львівських традицій та історії вірменської громади Львова, яка мала незаперечний історичний вплив на розвиток міста, його культуру і традиції. Львів’яни, туристи та спеціально запрошені гості зможуть дізнатись багато історичних фактів про вірменську дільницю Львова, про будинки на вулиці, їх знаменитих мешканців, вірменську громаду Львова, відомих вірмен Галичини, розвиток вулиці Вірменської в різні історичні періоди та її роль в історії міста.
Організатори сподіваються, що цьогорічне Свято вулиці Вірменської буде традиційним у місті і неодмінно стане ще однією особливістю багатокультурного Львова з давньою історією та унікальною архітектурою.
Окрім цього, на святі відбудеться урочисте відкриття відреставрованої “Голгофи” Вірменської церкви.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6583 / 4.06MB / SQL:{query_count}