Безпека дітей на дорозі

Львівських школярів вчитимуть правильно переходити дороги

У Львові стартує загальноміська кампанія “Львів – безпечне місто”, покликана створити безпечні умови для пішоходів на дорогах міста, а також зменшити кількість ДТП за їх участю, повідомляє прес-служба ЛМР.
Отож вже незабаром відбудуться тренінги у школах з безпеки дорожнього руху, дітям роздадуть світловідбиваючі браслети, наклейки на рюкзаки та інші елементи, щоб уберегти їх від небезпеки на дорозі. Як розповіла керівник кампанії Оксана Романуха, акція є довгостроковою. Основна мета – сформувати культуру безпечної поведінки на дорозі.
Важливо виділяти себе у темну пору доби та в умовах поганої видимості
“Ми не збираємося винаходити колесо у цій сфері. Наші дії спрямовані на те, щоб нагадати та переконати пішоходів переходити дорогу в безпечному і спеціально відведеному місці – пішохідному переході. Особливо наголошуємо, що важливо виділяти себе у темну пору доби та в умовах поганої видимості з допомогою світловідбиваючих елементів.
Це ті речі, до яких люди звикли у країнах, де рівень безпеки на дорогах є високим. Якщо ми хочемо бути впевненими у безпеці на дорозі, треба дотримуватись хоча б елементарних правил”, – зазначає керівник кампанії “Львів – безпечне місто” Оксана Романуха.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6639 / 4.05MB / SQL:{query_count}