У Львові зведуть притулок для тварин

Побудують його в районі промзони Рясне-1 по вулиці Шевченка

У місті Лева буде комплексний притулок для тварин. Побудують його в районі промзони Рясне-1 по вулиці Шевченка. Будівництво комплексу триватиме приблизно 2-3 роки.
Комплекс складатиметься з зони для утримання тварин, а це 600 вольєрів – 500 з яких для собак і відповідно 100 – для котів, вони будуть поділятися на 3 види:  початкове утримання (одразу після відлову), післяопераційне утримання та постійне утримання, інформує прес-служба міста. 
Також на території притулку буде побудована ветеринарна клініка, яка буде займатись лікуванням як безпритульних тварин, так і тварин, що мають господарів. Буде виділено частину території під харчоблок, гараж та дві стайні.
Також на території притулку відкриють зооринок та збудують крематорій для тварин. Після відкриття притулку, ЛКП “Лев” переобладнає будівлю на вулиці Промисловій під станцію швидкої ветеринарної допомоги.
Буде у притулку і кінолог. Віддати тварину на дресирування зможе кожен охочий. Нагадаємо, 12 липня на сесії виділили 700 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації будівництва муніципального притулку для безпритульних тварни. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6546 / 4.05MB / SQL:{query_count}