Інтернет через мобільний

Яндекс дослідив, як користуються мобільним інтернетом в Україні та на Львівщині

За даними Яндекс.Метрики, влітку 2013-го 19% користувачів із України переглядали сайти з мобільних пристроїв – смартфонів, телефонів і планшетів.
Близько 5% користувачів мобільним інтернетом живуть у Львівській області. Половина з них використовує смартфони на базі Android, ще 33% – iPhone та iPad, це один з найвищих показників у країні. Власників пристроїв на Windows Phone серед львів’ян поки мало – не більше 3%.
Лише 10% користувачів зі Львова та області заходять в інтернет зі старих телефонів на Symbian і Java, інші використовують сучасні смартфони та планшети. Це набагато менше, ніж у середньому по Україні. Приміром, у Київській області користувачів мобільним інтернетом зі старих телефонів майже 30%.
Співвідношення між кількістю пристроїв на старих і нових версіях операційної системи значно відрізняється – залежно від типу платформи. Так, лише трохи більше чверті українців, які мають пристрої на базі Android, використовують найновіший реліз Jelly Bean (Android 4.1-4.3). 
Схожа картина і з Windows Phone – нова “вісімка” стоїть лише у 23% власників пристроїв на цій платформі. Користувачі iOS оновлюють операційні системи набагато частіше: у 69% встановлено найсвіжішу з публічно доступних версій ОС від Apple – iOS 6.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2974 / 4.05MB / SQL:{query_count}