Львівщина перейматиме досвід Польщі з реставрації пам’яток

Також сторони розглянули особливості розвитку кооперативного руху у Малопольському воєводстві

Львівська область перейматиме досвід реставрації пам’яток архітектури у Малопольському воєводстві. Як інформує прес-служба Львівської ОДА, про це йшлося під час зустрічі першого заступника губернатора Богдана Матолича з маршалком Малопольського воєводства Республіки Польща Марком Совою під час форуму у місті Криниця.
Під час зустрічі вони також обговорили питання щодо підписання Меморандуму про проведення спільних заходів з відзначення 10 років співпраці Львівщини та Малопольського воєводства. Богдан Матолич також запропонував розвивати взаємини між територіями сусідніх держав, на яких розташовані дерев’яні храми, внесені до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.
“Поляки мають досвід реставрації історичних пам’яток, і нам варто  повчитись у них, як вберегти наші культурно-історичні надбання”, –  прокоментував Богдан Матолич. Окрім цього, сторони розглянули особливості розвитку кооперативного руху у Малопольському воєводстві, адже на території Польщі, як і на Львівщині, теж є дрібні сільськогосподарські утворення, а більшість поголів’я худоби утримує населення.
Перший заступник губернатора Львівщини запропонував створити робочу групу з фахівців сільськогосподарської галузі області, які вивчатимуть досвід Республіки Польща щодо утворення кооперативів для подальшого його застосування на території області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.1239 / 4.06MB / SQL:{query_count}