Лавковий бум

Тепер на вулиці Лесі Українки є лавки. Незабаром оголосять конкурс на проект щодо встановлення їх навпроти Франкового вишу. Також для відпочинку пристосують і площу Митну

фото: Вікторія Савіцька
На вул. Лесі Українки тепер можна ще й посидіти та перепочити. На цій вулиці одна з компаній у співпраці з міською владою обладнала 30 лавок. “Тут встановили 30 лавок, дві з них з велопарковками (це лавки без спинок). Також тут плануємо поставити близько 10 смітників і понад двадцять невеличких клумб”, – розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. 

фото: Вікторія Савіцька
Вулиця є пішохідною, проте місця для проїзду автівок вистачає: його залишили для спецтранспорту. Тому гуляти цією “пішохідною зоною”  треба озираючись, адже водії і інших, не спецавто, також не нехтують можливістю прошмигнути вуличкою.
На території, обмеженій вулицями В.Винниченка, В.Стефаника, Університетською та ринком “Добробут”, можна розмістити щонайменше 400 лавок
Лілія Онищенко розповіла, що у найближчих планах є встановлення лавок на пл. Митній і біля університету ім. Івана Франка. “Тепер встановлення лавок стало популярною справою. Підприємці беруться за це. Біля Франкового вишу планували обладнати лавки у формі книжок, навіть знайшли якусь таку лавку, але вона з каменю, тому не підходить для нашого клімату. Ми запропонували цим підприємцям оголосити конкурс серед студентів. На це піде приблизно півроку”, – розповідає посадовець.  
Зі слів співрозмовниці, на території, обмеженій вулицями В. Винниченка, В. Стефаника, Університетською та ринком “Добробут”, можна розмістити щонайменше 400 лавок. “Є місця, де, здавалося б, ці лавки непотрібні, але коли ставимо – люди там з радістю сидять”, – додала Лілія Онищенко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2281 / 4.07MB / SQL:{query_count}