Новий трамвай уже на колії!

Дітище “Електрону” поїхало “в люди”. Містяни милуються, а в мерії чекають прибутків

фото: 032.ua
У День Незалежності львів’ян познайомили з новеньким трамваєм, звуть його “Електрон”, а не Hyundai, як подейкують деякі пасажири. Низькопідлоговий трамвай, який виготовили на львівському підприємстві “Електронтранс”, презентували ще 27 червня, на вулиці міста він виїхав 24 серпня і курсуватиме за маршрутом № 9А (залізничний вокзал – площа Соборна). Згодом, коли відремонтують вул. Коперника, він їздитиме за маршрутом №2, вул. Пасічна – вул. Коновальця. 
У ЛКП “Львівелектротранс” повідомляють, що наразі у роботі низькопідлогового трамвая жодних недоліків не виявили. “Насправді невеликі зауваження до нового трамвая були, проте всі помічені недоліки були швидко ліквідовані ще до того, як він вступив у експлуатацію”, – зазначає Володимир Ковалів, головний інженер Львівелектротрансу. 

фото: Facebook.com/Demyan Danylyuk
У новенькому салоні львівського “Електрону” пасажири наразі їздять скромно, розглядаються, дивуються затишку. “Чи довго той комп’ютер поїздить по наших коліях “роздовбаних”, то ж така техніка, наскільки вона надійна, час покаже”, – роздумує Олег, пасажир. Перші відгуки про поїздки у львівському “Електроні” з’явились і у мережі. Зокрема Дем’ян Данилюк, громадський активіст, на свої сторінці у Facebook, висловив певні спостереження та враження.
Трамвай курсуватиме маршрутом №9А, залізничний вокзал – площа Соборна. Згодом, коли відремонтують вул. Коперника, він їздитиме маршрутом №2, вул. Пасічна –  вул. Коновальця
“Трамвай нічим не гірший за своїх іноземних побратимів. Проте є декілька речей, до яких змушений придертися. Рухомий рядок на табло – нікому не потрібний. Потрібен статичний напис з назвою однієї кінцевої вулиці, в напрямку якої трамвай їде зараз. Також не зрозуміло, чому водій відкриває двері сам і всі одразу? На кожних дверях є сенсорні кнопки. Я пильно стежив, що роблять пасажири, 80%, серед яких пенсіонери. Вони тиснули ті сенсори, але вони не реагували. Тобто більшість людей розуміє, що треба робити”, – пише Дем’ян Данилюк. 
Очевидно, що у трамваї “Електрон” не обійшлось і без однойменного телевізора. Днями там лунали концерти Софії Ротару та Ніни Матвієнко. Міський голова Львова певен: трамвай львівського виробництва купуватимуть за кордоном, адже продукція конкурентна – ціна вдвічі менша. Це дасть можливість підприємству розвиватись, створювати нові робочі місця, а місту – отримувати більше коштів до бюджету у вигляді податків. 
“Я переконаний, що це є дуже серйозний ринок, який відкривається для нашого львівського підприємства, що дасть можливість мати більшу кількість робочих місць і більшу кількість податкових платежів до нашого міського бюджету”, – каже Андрій Садовий.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.0506 / 4.1MB / SQL:{query_count}