Допомога інвалідам

У 2013 р. майже 27 тисячами протезних виробів планують забезпечити 16 тис. осіб з особливими потребами з Західної України (з них – 1,5 тис. дітей)

За інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні у Львівській області протезними виробами забезпечили 656  інвалідів, зокрема видали 4639 пар ортопедичного взуття та 1032 інвалідні коляски.
Директор департаменту Василь Мартиняк підкреслив, що завдяки соціальним ініціативам Президента України змінили механізм забезпечення людей технічними засобами реабілітації: “Враховують індивідуальні потреби кожної людини, а це дало можливість ліквідувати черги на забезпечення кріслами, колісними та протезно-ортопедичними виробами і цілком задовольнити потребу в них відповідно до поданих заявок. Ми забезпечуємо індивідуальний підбір технічних засобів реабілітації, надання консультацій, ознайомлення з каталогами продукції підприємств, які їх виготовляють”, – зазначив Василь Мартиняк.
Зазначимо, що одним з найпотужніших підприємств у цій галузі  є Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування. Підприємство успішно забезпечує щорічні потреби в інвалідних візках більш ніж 12 тисяч громадян. На підприємстві виготовляють 26 різних моделей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6988 / 4.06MB / SQL:{query_count}