Із канікул – в гарну школу

До початку навчального року в Україні відремонтують понад 16 тисяч шкіл

В Україні цього року передбачено провести капітальний ремонт у понад 2,5 тис. шкіл, а поточний ремонт – у 14 тис., пише “Інтерфакс-Україна”. Зі слів міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, станом на 1 вересня заплановано додатково відкрити 47 навчально-виховних комплексів, які об’єднуватимуть дитсадок і початкову школу.
Він зазначив, що впродовж року буде створено близько 50 тис. нових місць у дитсадках. Заплановано реконструкцію понад 120 дитсадків та відновлення діяльності 65 таких установ. Міністр також додав, що до нового навчального року заплановано відремонтувати в школах 2600 харчоблоків.
Додамо, на початок 2013 р. у Львівській області 401 загальноосвітня школа не має внутрішніх вбиралень. Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук зазначив, що у XXI ст. ганяти школярів у туалет через вулицю – неподобство. У 2012 р. на Львівщині кожна четверта школа не мала вбиральні, загалом станом на вересень минулого року таких було 513 шкіл.
На одній з нарад в уряді віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул сказав, що влада обіцяє забезпечити всі школи теплими внутрішніми санвузлами до 2015 р.. Зараз, за словами віце-прем’єра, теплими туалетами забезпечено 80% шкіл в Україні. Вілкул зазначив, що навіть у школах, де погано функціонує каналізація або немає води, все одно є можливість встановити біотуалети.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9906 / 4.05MB / SQL:{query_count}