Не дорогами єдиними…

Окрім автошляхів, у Львові звернули увагу і на хідники. Цього року місто виділило по мільйону гривень кожному з районів для того, аби відремонтувати тротуари

фото: прес-служба міської ради
До кінця року на 30 вулицях міста відремонтують тротуари. На це кожен район має по мільйону гривень.
“У Львові за останні роки зробили багато доріг, але чомусь недостатньо уваги приділили ремонтам хідників… Тож зараз ми це виправлятимемо. У кожному районі визначили найпроблемніші ділянки і на них працюватимемо. До прикладу, в Шевченківському районі ремонтуємо хідники на вулицях Замарстинівській, Торф’яній. У даному випадку брали до уваги те, що неподалік проживає багато незрячих. Тож тут спочатку робитимемо хідник, а вже потім будемо підремонтовувати дорогу”, – розповів мер Львова Андрій Садовий.
Хідники на вулицях Замарстинівській та Торф’яній справді “особливі”. Вздовж тротуару, по краях, над землею вмонтована жовта труба. Вона необхідна для того, аби людям із вадами зору легше було палицею визначити край тротуару. 
Тротуари ремонтують в борг. Гроші місто має, але державна казначейська служба традиційно гальмує проплати. “Зараз ми мали б робити вул. Варшавську, але робота стоїть. А все тому, що вже місяць нам затримують гроші, ані копійки не надходило на рахунок. Заборгованість міста перед нами дуже велика, навіть не хочу озвучувати цієї суми, – каже директор “ШРБУ-65”, фірми-підрядника, яка ремонтує тротуари Леся Магера.
– Борги тягнуться ще з минулого та навіть позаминулого років. Не зважаючи на це, все ж хочемо до кінця тижня почати роботи на вул. Варшавській, бо скоро закінчаться теплі дні, а там два шари асфальту маємо стелити. Це треба робити у суху теплу пору”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3750 / 4.07MB / SQL:{query_count}