Така нестійка погода…

На цей тиждень прогнозують зливи, а вже наступного слід готуватися до нестерпної спеки

Сьогодні Львівський регіональний гідрометеорологічний центр попереджає про можливі грози по всій території області. Вдень місцями пройдуть сильні дощі та зливи, град, пориви північно-західного вітру та шквали 15-20 метрів за секунду. 
Також у всіх західних і центральних регіонах, а також в Одеській області у першій половині цього тижня пройдуть зливи з градом. “Упродовж 30, 31 липня і 1 серпня через територію України очікується проходження активного атмосферного фронту, який зумовить сильні зливи спочатку на заході України, а потім на території Житомирської, Вінницької та Одеської областей. Саме тут варто чекати злив, гроз, місцями граду та шквальних поривів вітру”, – сказав учора директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.
За словами синоптика, у цей період в інших регіонах України збережеться суха і спекотна погода. Температурний режим наприкінці липня залишиться досить високим, проте вже 1 серпня температура повітря в західних областях знизиться до 20-25 градусів вище нуля, тоді як на півдні вона залишиться на рівні +35, повідомляє УНІАН.
У другій половині тижня, як зазначає Микола Кульбіда, середня температура повітря в Україні становитиме 27-32 градуси вище нуля. Проте вже на початку наступного тижня стовпчики термометрів почнуть підвищуватися і температура повітря у всій країні перевищить +30 градусів, що, на 6-8 градусів вище ніж нормальна температура для цього періоду.

 До теми                                 
Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації звертає увагу жителів Львівщини: у період спекотних днів необхідно дотримуватися певних правил поведінки. Упродовж пожежонебезпечного періоду забороняється розводити багаття у лісі, заїжджати на територію лісового фонду автомобілем, палити, кидати непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, використовувати на полюванні пижі, виготовлені з горючих або здатних тліти матеріалів та самовільно спалювати рослини чи їх залишки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7398 / 4.07MB / SQL:{query_count}