Центром Львова пішки

У серпні в центрі міста встановлюватимуть болларди. Упродовж наступного місяця формуватимуть пішохідну зону

У серпні в історичному ареалі міста Лева активно облаштовуватимуть пішохідну зону. Принаймні саме це обіцяють у міськраді.
“На початку серпня, орієнтовно 6-7, очікуємо отримати болларди (стовпчики, які підніматимуться й опускатимуться автоматично) та інше устаткування з Італії. Буде багато роботи, бо важко встановлювати болларди на трамвайних коліях. Треба робити все дуже обережно. Йдеться і про безпеку, і про рух трамваїв. Упродовж серпня формуватиметься пішохідна зона”, – каже Олег Шмід, радник міського голови з питань велоінфраструктури, заступник голови робочої групи з питань упорядкування транспортного руху у Львові.
Площу Катедральну звільнять від парковок. “Я вважаю, що у нас немає попиту на платне паркування, зате є на безкоштовне. Якщо реалізують цю концепцію (концепція впорядкування паркувальних і пішохідних зон, – “Пошта”) і в центрі Львова, як у всіх цивілізованих містах, буде платне паркування. Гадаю, місць для паркування не бракуватиме. За задумом концепції, на площі не повинно бути жодних машин”, – каже Олег Шмід.
Болларди реагуватимуть на трамваї та спецтранспорт автоматично. Жителі цього району матимуть доступ до своїх домівок
Як писала “Пошта”, болларди реагуватимуть на трамваї та спецтранспорт автоматично. Жителі цього району матимуть доступ до своїх домівок. У денний час вони там паркуватися не зможуть, але доступ матимуть. “На практиці це виглядатиме так: у кімнаті охорони ратуші буде монітор, пульт управління, камера, переговорний пристрій – вся система, яка забезпечувати регламентований доступ. Буде й електронна база автомобілів жителів. За номерними знаками, якщо машина зареєстрована за певною адресою і має право заїзду, її впускатимуть. Спочатку, можливо, залучатимемо ДАІ, евакуатори, аби машини не паркували біля заїзду. У перші місяці треба попрацювати над цим, аби люди переконалися: це не бутафорія, а пішохідна зона”, – пояснив Олег Шмід.
Нагадаємо, що пішохідна зона буде обмежена пр. Свободи, вул. Гавришкевича, пл. Осмомисла, вул. Підвальною та Валовою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.5727 / 4.07MB / SQL:{query_count}