Нові шляхи для двоколісних

На вулиці Липинського, як і на Стрийській – Науковій, завершують будівництво велодоріжок. Всього до кінця року у місті побудують 50 км велошляху

фото: прес-служба міськради
Ще шість км дороги для велосипедистів добудовують на вулиці Липинського. Кататися цією велодоріжкою всі охочі зможуть вже наприкінці тижня. Планується також завершити роботи на вулицях Стрийська – Наукова, відновити – на Шевченка, почати – на Левицького. 
“На вулиці Липинського залишилося доробити приблизно 5% – знизити бордюри та облаштувати переїзди. Зробимо безпечнішим переїзд через вулицю Весняну – вона дуже закрита, огляд для водіїв на ній є обмеженим. Планується також облаштувати пандус для пішоходів та велосипедистів. Після закінчення робіт на цій велодоріжці відновимо роботи, які розпочали ще торік на вулиці Шевченка у мікрорайонах Рясне-1, Рясне-2, – розповідає Олег Шмід, радник міського голови з питань велоінфраструктури.
– На будівництво цього велошляху призначено тендер, але переможця знатимемо лише 23 серпня. Думаю, що два місяці відносно теплої погоди нам вистачить, аби добудувати її. За кошти міського бюджету будуватимемо велодоріжку на вулиці Костя Левицького. Депутати запланували кошти для цього будівництва, але ще шукатимемо спонсорів чи інвесторів”.
Велопромоція від мера: Садовий “попросив” голів райадміністрацій пересісти на велосипеди
Варто зазначити, що львівські велодоріжки будують за кошти місцевого бюджету та німецького уряду. До кінця року у місті має з’явитися 50 км велошляху, створення 14 км із яких фінансує німецький уряд. На будівництво цих велодоріжок він виділив 600 тис. євро. 
“Окрім велодоріжки на вулиці Липинського, за грандові кошти будуватимуть велошлях на вулицях Науковій і Стрийській (від Наукової до автовокзалу). Зараз там тривають роботи, до кінця місяця їх мають закінчити”, – розповів Олег Шмід. 
У Львові будують велошляхи, але велокультури у місті ще немає: пішоходи вважають такі доріжки своєю територією і не завжди готові поступитись велосипедистам. Міський голова придумав, як вирішити питання з велопромоцією. Він “попросив” голів райадміністрацій пересісти на велосипеди. 
“У нас є домовленість з керівниками райадміністрацій міста: кожен з них на велосипеді об’їжджатиме свій район. Так краще помічатимуться всі нюанси”, – повідомив Андрій Садовий. 
За його словами, керівникам райадміністрацій за бюджетні кошти велосипедів не купуватимуть. “Самі придбають. Ровери зараз не такі дорогі. Вони будуть мати краще здоров’я, якщо займатимуться велоспортом. Це моя рекомендація, але такого розпорядження я не підписував. Якщо хтось не виконає,  робитиму висновки. Мені потрібні керівники, що мають хорошу форму”, – повідомив мер.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4850 / 4.09MB / SQL:{query_count}