А де ж пити каву?

У центрі міста демонтують 24 літні майданчики

Літні майданчики львівських ресторанів, кав’ярень, кафе з одного боку є чи не головним символом літа, з іншого ж – створюють чимало незручностей для пішоходів, адже влітку майже усі хідники стають територією закладів харчування.
Нині у центрі Львова налічується 40 самовільно встановлених літніх майданчиків. Вже підготовлено розпорядження про демонтаж 24 з них, матеріали щодо примусового демонтажу п’яти таких майданчиків вже перебувають у виконавчої служби, інформує zaxid.net. Зазначимо, що у центральній частині міста є 198 літніх майданчиків, які мають необхідні погодження і паспорти.
“Багато туристів, які приїжджають до Львова, в захваті від літніх майданчиків у центральній частині міста. Так, вони візуально виглядають значно гарніше, ніж в європейських країнах. Там все набагато простіше. Звичайно ж є люди, яким ці майданчики, які щоліта облаштовують біля себе заклади харчування, створюють певні незручності. Особливо від цього потерпають мешканців центральної частини міста… Але підприємці сплачують податки, тож треба пристосовуватися. От тільки не забуваймо, що до всіх них має бути однаковий підхід”, – каже голова Галицької районної адміністрації Львова Ірина Чілімова. 
Зі слів чиновниці, міське управління архітектури може пропонувати єдині вимоги: “Але це не означає, що будь-хто, хто має заклад громадського харчування, може без дозволів поставити свій майданчик”, – зазначила Ірина Чілімова. До слова, навесні виконавчий комітет Львівської міської ради продовжив на п’ять років дозвіл на розміщення літніх майданчиків, які не прив’язані до стаціонарних закладів ресторанного бізнесу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7275 / 4.07MB / SQL:{query_count}