Перевірка з наслідками

Депутатська комісія виявила зловживання коштами на АТП №1. Мер каже, що офіційно йому про це не повідомляли. А працівники підприємства просять депутатів… не тиснути на них

фото: Андрій Польовий
Як писала “Пошта”, для перевірки діяльності Львівського комунального автотранспортного підприємства №1 у міській раді створили контрольну тимчасову депутатську комісію, яка у четвер оприлюднила результати своєї роботи. 
За словами депутатів, на АТП №1 виявили тіньові схеми обігу коштів та, ймовірно, приховування прибутків. Комісія планує передати матеріали до  правоохоронних органів контролю. Ще перед сесією міський голова закидав членам комісії, що вони жодних документів, які б підтверджували факти зловживань на АТП №1, особисто йому не надавали, при цьому роблячи заяви у пресі. 
Поза тим, сам мер чомусь не був присутнім у сесійній залі, коли голова тимчасової депутатської комісії Валерій Веремчук оприлюднював перед депутатами результати роботи комісії. Андрій Садовий повернувся у залу після закінчення доповіді обранця. У підсумку – комісія рекомендувала очільнику міста звільнити керівника АТП №1 і притягнути винних осіб до відповідальності. За звіт комісії проголосували 60 обранців.
Мер чомусь проігнорував оприлюднення результатів роботи тимчасової депутатської комісії щодо АТП №1
Водночас, як повідомляє прес-служба міської ради, Андрій Садовий стурбований ситуацією, що склалася на підприємстві. “Збурений весь колектив підприємства. Може, хтось хоче дестабілізувати ситуацію?”, – зазначив він. У свою чергу працівники АТП №1 вимагають припинити перевірки та дати колективу можливість самостійно вирішити всі робочі питання разом із керівництвом підприємства. Якщо ж депутати не дослухаються до прохань, висловлених у зверненні, вони обіцяють страйкувати. Своє звернення працівники автотранспортного підприємства оприлюднили у четвер, 18 липня. 
“Підприємство, яке в березні 2012 року було на межі банкрутства, мало величезні заборгованості із зарплати та перед кредиторами, не потрапляло в зону пильної уваги правоохоронних органів, різноманітних інспекцій та депутатського корпусу. Після приходу нового керівника у нас відбулися позитивні зміни. Безперервна низка перевірок, безпідставні звинувачення, спроби розколу трудового колективу – це сплановані дії, які мають на меті дестабілізувати роботу підприємства та довести його до безнадії і врешті-решт захопити приватний капітал”, – йдеться у зверненні працівників АТП. 
Нагадаємо, підприємство є оператором 16 міських маршрутів (1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9059 / 4.08MB / SQL:{query_count}