Будемо грітися дорожче?

Вето мера, яке той наклав на ухвалу про скасування двоставкового тарифу на тепло, депутати подолали. Садовий пообіцяв підписати документ

На останній сесії міськради депутати 67 голосами подолали вето міського голови на ухвалу про скасування двоставкового тарифу на тепло. “Я зобов’язаний підписати ухвалу, – визнав мер. – Буду консультуватися з фахівцями, аби жодним чином не завдати шкоди жителям міста. Робитиму все можливе, щоб ціни у Львові не підвищували. Важливо нормально розпочати осінньо-зимовий опалювальний сезон”. 
Зазначимо: за двоставковим тарифом львів’яни сплачували суму за опалювальний сезон, поділену на 12 місяців. Новий одноставковий тариф, що діятиме з 1 жовтня, змусить платити всю суму за теплопостачання (а не ділити на увесь рік) лише під час опалювального сезону, а значить в цей період доведеться викладати значну суму за тепло.
Нинішній тариф розробили, враховуючи ціни 2011 року. Якщо сьогодні створювати новий тариф, він буде вищим, ніж наявний
Як повідомляє прес-служба мерії, міський голова під час сесії запевняв: депутати до кінця не зрозуміли важливість тарифної політики. Після переходу при зміні тарифів відбуватиметься перерахунок вже за сьогоднішніми цінами, а вони збільшилися. Очевидно, цього року тепло в оселях обійдеться значно дорожче. 
“Нинішній тариф розробили, враховуючи ціни 2011 року. Якщо сьогодні створювати новий тариф, він буде вищим, ніж наявний. Я на це піти не можу. Не хочу, аби львів’яни платити більше. Сьогодні дуже складна економічна ситуація. Я проти підвищення цін на теплопостачання. Дуже багато розмов, але мало фаховості. Коли працівники трудового колективу запросили депутатів, прийшло лише четверо депутатів. Працівники показали цифри і розрахунки. Всі погодилися: треба взяти це до уваги. Чому сьогодні на це не зважали, важко пояснити”, – сказав у четвер Андрій Садовий.
За підрахунками тепловиків, львів’яни, які не мають субсидій, за одноставкового тарифу будуть змушені платити взимку за теплопостачання у 2,5 рази більше, ніж до цього. Додамо: торік депутати вже скасовували двоставковий тариф у Львові, але для подолання вето міського голови їм не вистачило голосів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8466 / 4.08MB / SQL:{query_count}