Реконструкція магістрального перехрестя

Перехрестя Стрийська – Наукова планують розвантажити за допомогою правосторонніх з’їздів. Така перебудова коштуватиме майже 8 мільйонів гривень

фото: Андрій Польовий
На перехресті Стрийська – Наукова планують розширити смуги правостороннього з’їзду та побудувати окремі дугоподібні з’їзди з вулиць Наукової на Стрийську та зі Стрийської на Хуторівку. “Таку реконструкцію перехрестя здійснюємо задля того, аби не стояв транспорт, що рухається прямо і направо”, – каже Ігор Фалюта, в.о. начальника управління капбудівництва міськради. Реконструкція перехрестя коштуватиме 7,9 мільйонів гривень. Виконуватиме роботи ТДВ “Шляхове ремонтно-будівельне управління №65”. 
Якби не Держказначейство, на перехресті вже тривала б робота. Його планують реконструювати за кошти міського та державного бюджетів. Проект є, гроші наче теж, але немає впевненості у тому, що державна казначейська служба сплатить гроші підрядникам. “Гроші на реконструкцію маємо, але якщо казначейство їх не сплатить, то важко буде щось робити. Будемо впевнені, що кошти пройдуть через казначейство, – розпочнемо роботи”, – каже міський голова Львова Андрій Садовий.
Запланована цього літа реконструкція – це лише незначна частина масштабнішої дворівневої розв’язки
Заплановано, що до кінця цього року з’їзд буде побудований лише з боку вулиці Наукової. Роботи на протилежному боці повинні розпочатися у 2014-му. Тоді, можливо, з’явиться потреба у знесенні малих архітектурних форм, розташованих обабіч вулиці. Валерій Веремчук, член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку, певен: жодних труднощів у русі під час реконструкції не буде. “Роботи здійснюватимуть по нових додаткових смугах. Вони не виходять на проїжджу частину доріг сьогодні, тому це не ускладнюватиме рух. Окрім того, там з кожного боку є дві смуги, отже рух перекривати не доведеться”, – додав він.
Як писала раніше “Пошта”, ще до Євро-2012 на перехресті Стрийська –Наукова планували побудувати дворівневу розв’язку. Її орієнтовна вартість становила 700 мільйонів гривень. Міська влада від такого задуму не відмовляється, тому цього літа запланована реконструкція – незначна частина масштабнішої дворівневої розв’язки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6377 / 4.08MB / SQL:{query_count}