Будуємо нову арену?

На місці, де заплановано побудувати новий спортивний комплекс до Євробаскету-2015, уже працює техніка. Наразі ділянку готують до будівництва, коли ж розпочнуть зводити будівлю – невідомо

фото: архів
До весни 2015 року у нашому місті планують завершити будівництво спорткомплексу та дороги на вул. Ряшівській, яка має з’єднати нове летовище з вулицями Кульпарківською та Науковою. 
На місці де б мала бути дорога, а її планували закінчити до Євро-2012, наразі “стабільно й спокійно”. Натомість, для спортивного майданчика територію вже готують, проводять земельні роботи. Цілком ймовірно баскетбольну арену будуватиме компанія, яка зводила новий термінал львівського аеровокзалу. 
Раніше будівництво спортивного майданчика обіцяли розпочати у липні, наразі дата початку будівельних робіт не відома. “Сьогодні знімаємо верхній шар ґрунту, влаштовуємо тимчасові дороги, завозимо матеріали. Вже провели геологічні роботи. Це підготовчий етап, він майже закінчений. Ми готові проводити відповідні випробування та починати будівництво. Звісно, якщо інвестор (Uni­tedBas­ketballInvestment, – “Пошта”) обере нашу компанію “Альтіс-Холдинг”, – розповів Максим Забігайло, гендиректор  корпорації-підрядника “Альтіс-Хол­динг”.
Раніше будівництво спортивного майданчика обіцяли розпочати у липні, наразі дата початку будівельних робіт не відома
Мер міста Андрій Садовий переконаний, що новий спортмайданчик не простоюватиме – він потрібен місту. “У Львові буде дуже багато матчів. Приїде багато гостей. У цьому комплексі буде працювати багато львів’ян. Тут буде баскетбол, волейбол, гандбол, хокей та інші ігрові види спорту. Можливе проведення концертів, форумів, фестивалів, бо це багатофункціональна спортивна арена, якої у Львові нема. Привабливість міста зросте. Арена буде розрахована на приблизно 10 тис. відвіду­вачів”, – розповідає Андрій Садовий.
Зі слів PR-директора компанії-інвестора Uni­tedBasketballInvestment Ольги Роєнко, попередня вартість проекту 35 млн доларів. “Це “приватно-державна” співпраця. Тобто від держави компанія-інвестор отримує кредит, який згодом маємо компенсувати – це 75% коштів, решта 25% це кошти компанії”, – резюмує Ольга Роєнко.  
Окрім того, на прилеглій території планують побудувати офісні приміщення для ІТ-компаній. Нагадаємо, у 2015 році Львів разом із п’ятьма українськими містами прийматиме фінальну частину чемпіонату Європи з баскетболу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2066 / 4.08MB / SQL:{query_count}