Ремонти у розпалі

Цього тижня закрили вулиці Шевченка, Степана Бандери та Коперника. І це ще не кінець…

Сьогодні, 2 липня, з 10.00 для проїзду закриють вул. Шевченка на ділянці від вул. Клепарівської до вул. Хорватської у зв’язку з реконструкцією транспортного вузла на вул. Городоцька – вул. Шевченка. Роботи там триватимуть до 2 жовтня. А вчора ввечері закрили на ремонт вул. С. Бандери – вул. Коперника на ділянці від вул. Ген. Чупринки до повороту трамвайної колії (музей “Русалка Дністрова”).
У зв’язку з закриттям вул. С. Бандери – вул. Коперника, трамваї №2 та №10 їхатимуть по вул. Вітовського. Трамвай №1 не курсуватиме. Трамвай №9 курсуватиме з залізничного вокзалу по вул. Вітовського на пл. Соборну та у зворотному напрямку, інформує прес-служба мерії.
Нагадаємо, на ремонт також закрита вул. Городоцька на ділянці від церкви св. Анни до ТЦ “Магнус”, а 8 липня буде закрита вул. Б.Хмельницького на ділянці від пл. Осмомисла до вул. Мулярської; вул. Замарстинівська на ділянці від вул. Мулярської до вул. Гайдамацької. Ремонтні роботи на вказаних ділянках триватимуть до листопада цього року. 
“Пошта” писала про зміни у рухах трамваїв та маршруток на час ремонтів.
 До теми                                                    
Вчора, 1 липня, у Львові почали ремонтувати колектор на вул. Городоцькій. Через це припинено заїзд транспорту з вул. Городоцької на вул. Хотинську та вул. Коротку. Як писала “Пошта”, на перехресті цих вулиць трапився провал проїжджої частини через руйнування столітнього каналізаційного колектора. Там роботи триватимуть 5-6 днів. Через це тимчасово тролейбус №12 від університету курсуватиме по 10-му маршруту до вул. Ряшівської. У зворотному напрямку від вул. Ряшівської тролейбуси їздитимуть по вул. Городоцькій – вул. Федьковича до університету.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6336 / 4.06MB / SQL:{query_count}