Транспортна гордість Львова

Новий низькопідлоговий трамвай у тестовому режимі курсуватиме маршрутом №2

фото: Євген Кравс
Львів багатьом асоціюється з трамваями, та, зокрема, з піснею “Старенький трамвай”. Віднедавна наше місто почало асоціюватися і з сучасним низькопідлоговим трамваєм. Трамвайне ноу-хау, яке виготовило ПАТ “Концерн-Електрон” та презентували 27 червня, невдовзі курсуватиме львівськими вуличками. На презентацію трамваю до Львова прибув віце-прем’єр міністр Олександр Вілкул.
Як писала “Пошта”, низькопідлоговий трамвай – це п’ятисекційний однопросторовий комфортний вагон із системою кондиціонування салону і кабіни водія, з пониженим рівнем вібрації та шуму. Широкі двері і низький рівень підлоги вагону дозволяють прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів, особливо пасажирів з дітьми та людям із обмеженими можливостями. Кількість місць для сидіння – 58 осіб, максимальна пасажировмісність – 250 осіб.
За планами, низькопідлоговий трамвай мав почати працювати у Львові в тестовому режимі з учорашнього дня, 1 липня. Вартість одного трамвая 12 млн грн. У тестовому режимі новий трамвай курсуватиме за маршрутом №2. Та за інформацією zaxid.net, новий трамвай учора не перейшов у користування ЛКП “Львівелектротранс” і не вийшов на тестування вулицями міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6598 / 4.06MB / SQL:{query_count}