Чи безпечний автобус?

Шість перевізників позбавлять ліцензії – такий результат перевірок маршруток в області інспекторами ДАІ

З 20 травня по 15 червня обласне управління ДАІ проводило про­філактичні заходи на пасажирському транспорті – “Автобус 2013” задля профілактики аварійності. Перевіряли інспекторами ДАІ як технічний стан автобусів, так і дотримання керівництвом автопідприємств законодавства. Загалом перевірили понад дві тисячі автобусів, з яких виявили 269 несправних. Ловили порушників, окрім служб ДАІ, і представники Укртрансінспекції.
“Понад 10% транспортних засобів, які перевірили, виявились з технічними несправностями, зокрема систем, які впливають на безпеку дорожнього руху. Маю на увазі несправності рульової системи, гальмівної системи, несправності шин та коліс”, – каже Олег Романюк, начальник відділу автомобільно-технічної інспекції управління ДАІ Львівщини. Посадовець додає, що загалом працівники ДАІ виявили більше тисячі порушень транспортного руху. Серед найпоширеніших “огріхів” водіїв автобусів – перевищення швидкості та керування транспортним засобом без ліцензії. Окрім того, водії нехтують правилами обгону та маневрування, перевозять понаднормову кількість пасажирів одночасно. 
Понад 60% зупинок громадського транспорту у Львові та області не відповідають стандартам
Резонансною була справа бориславського водія, який вирішив попрацювати у нетверезому стані. Інспектори ДАІ наспіли вчасно. Водій не встиг “набрати” пасажирів. За словами Олега Романюка, до адмінвідповідальності притягнули керівників автотранспортного підприємства, де працює цей водій.
Також у ході перевірки інспекторами ДАІ виявлено, що понад 60% зупинок громадського транспорту у Львові та області не відповідають стандартам. На зупинках занижений бордюр, відсутні знаки, які позначають місце зупинки, немає павільйонів, заїзних кишень, а також незадовільний стан штучного освітлення.
“За такі порушення до адмінвідповідальності притягнули сім керівників дорожніх і комунальних організацій та видано 38 приписів і вимог, аби привести до ладу зупинки транспорту”, – каже Олександр Козлов, старший інспектор відділу організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг управління ДАІ області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1645 / 4.07MB / SQL:{query_count}