Жителів Львівщини меншає

Упродовж січня-квітня 2013р. населення області зменшилось на 2539 осіб.

Відтак на Львівщині живе понад 2,538 млн жителів, інформує головне управління статистики у Львівській області.
Зменшення кількості населення Львівщини, зі слів фахівців, – стабільний процес. Щороку в області стає все менше й менше людей, серед причин цього: природні та міграційні процеси. Хоч загалом показники смертності, міграції – позитивні, проте цього не достатньо, аби припинити негативну тенденцію. Зокрема, мігрантів поменшало, але всього лиш на 2,2%. 
Природний приріст населення зафіксовано в Яворівському, Турківському районах та у м. Но­вий Розділ. У січні-квітні 2013р. в області народилася 9061 дитина, що на 252 особи менше порівняно з січнем-квітнем 2012р. Найвищий рівень народжуваності був у Турківському, Мостиському, Сколівському та Яворівському районах. Найнижчий у м. Моршин.
Щодо рівня смертності, то кількість померлих в області порівняно з минулим роком зменшилась на 1,2%. Найвищий рівень смертності у Перемишлянському та Жидачівському районах, найнижчий – у м. Новий Розділ. За причинами смерті перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті.
Додамо, Україна посіла друге місце серед держав світу за рівнем смертності. Така інформація наводиться у звіті Центрального розвідувального управління США. Першою у цьому списку є Південно-Африканська Республіка, повідомляє РБК-Україна.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9164 / 4.07MB / SQL:{query_count}