Пахне асфальтом…

Ремонтні бригади вже працюють на вулицях Січових Стрільців, Стуса та Пекарській. А наступного тижня закриють на ремонт Городоцьку. Надовго

фото: прес-служба ЛМР
Літня пора – час ремонтів. Щороку львівські дороги ремонтують, латають, підлатують… Цього року без нагальної потреби до центру міста – зась, адже вже нині через ремонт вулиці Січових Стрільців рух ускладнений, а невдовзі об’їжджати доведеться й Городоцьку. 
Чи не найголовнішу дорожню “артерію” міста – вул. Городоцьку (розпочнуть ремонті роботи від церкви Анни до ТЦ “Магнус”) – перекриють наступного тижня. Це дуже ускладнить рух, бо вулицею курсують 16 автобусних маршрутів. Для них міська рада розробила схему об’їздів. Її, за словами мера, ймовірно, оприлюднять вже сьогодні. За попередньою інформацією, ремонтуватимуть Городоцьку п’ять-шість місяців. “Плануємо розпочати ремонт цього місяця. Важливо, щоб були оформлені всі документи. Це проект, в який інвестує кошти Європейський банк. Контроль здійснюють іноземні компанії. Все має бути зроблено дуже якісно”, – розповів Андрій Садовий.

Дорогу велосипедистам!

Гуляти та їздити велоси­пе­дом біля ЛНУ ім. Івана Фран­­ка стане простіше. Міська вла­да розробила схему руху, яка допоможе унеможливити порушення правил паркування – деякі водії, за традицією, залишали свої авто на троту­а­рах та на узбіччі дороги вулиці Січових Стрільців. 
“Невдов­зі від університету вулиця буде розділена на дві смуги: одна – для приватного транспорту, інша – для автобусів. Посередині облаштують велосипедну доріжку”, – зазначив мер міста. Велодоріжка розділить транспортні потоки – громадський та приватний транспорт. Що найважливіше, така схема руху вирішить питання несанкціонованого паркування на вулиці Січових Стрільців.
За такою схемою (велодоріжки обладнані посередині та розділяють дві смуги транспорту) їздять автомобілі у багатьох містах Європи. До такої практики призвичаїлись, зокрема, у Парижі. Окрім того, з водіями, що порушують правил паркування, міська влада боротиметься з допомогою стовпців. Їх встановлять вздовж хідників, аби авто не могло заїхати на тротуар. Вартість реконструкції вулиці Січових Стрільців становить 1,3 мільйони гривень. Ремонтуватимуть її до середини серпня. 

А півкулі на Свободі…

Вздовж проспекту Свободи планують встановити півкулі. Це ще один спосіб боротьби за культурне паркування. “Цього тижня, ймовірно, привезуть півкулі на проспект Свободи. Хоча за них ми також не можемо розрахуватися. Казначейство не пропускає кошти. Півкулі встановлять уздовж проспекту, аби не було таких прецедентів, як під час великих концертів в Оперному театрі. Тоді люди використовують площу перед оперним як парковку”, – розповів Андрій Садовий. 

Артефакти – не завада

Щодо вулиці Пекарської, де середньовічні артефакти, які несподівано знайшли, уповільнили процес ремонту дороги, то, за словами Андрія Садового, археологам таки дадуть можливість дослідити ділянку, проте ненадовго, “бо немає права змінювати терміни”. Нагадаємо, вул. Пекарську на ділянці від вул. Туган-Барановського до вул. Чехова ремонтують ще з травня. Цінні рештки, бивні тура та бізона, уламки середньовічного посуду знайшли там минулого тижня випадково.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5462 / 4.09MB / SQL:{query_count}