Хочемо гарячої води!

До 12 червня споживачам Львівтеплоенерго обіцяють нарешті відновити послугу. А до 14 червня її матимуть і мешканці будинків, які обслуговує ЛКП "Залізничнетеплоенерго”

фото: pravo-znaty.org.ua
Львів’яни вже втомилися від сезону “гарячої води у каструлях” та нарікають на відсутність послуги влітку. Обурені городяни не припиняють телефонувати до нашої редакції. Тепловики ж обіцяють відновити гаряче водопостачання вчасно. А ось до “тимчасових незручностей” просять “ставитися з розумінням”. А ще зазначають, що “прориви графіків не мають”, і якщо десь-таки вони стаються, то “щастя, що зараз, а не взимку…”.

Чому так довго?!

Планові гідравлічні випробування у ЛКП “Львівтеплоенерго” ще не закінчились, а жителі обурюються. Так, до “Пошти” зі скаргою звернулась львів’янка, котра, на жаль, не захотіла називатися.
Далі подаємо мовою оригіналу: “Я виражаю протест (і не тільки я, можу зібрати підписи мешканців Франківського району) про те, що з року в рік Франківський район отримує воду в останню чергу… Чому всі райони без гарячої води 14 днів, а Франківський район майже місяць? Ми  платимо за комунальні послуги менше, ніж мешканці інших районів? Адміністрація ЛКП “Львівтеплоенерго” порушує мої права, якщо це буде і в наступному році,  я звернуся до суду, вимагатиму компенсацію. Надоїв ваш безпредел””, – обурюється у листі львів’янка.
У ЛКП “Львівтеплоенерго” своє пояснення відсутності гарячої води у трубах. Мовляв, мешканці Франківського району довго без гарячої води, бо труба, яка там пролягає є дуже великою, тому для випробувань потрібно більше часу… 
“Гідравлічні випробування тривають тиждень, після них відбувається усунення дефектів. Терміни відімкнення гарячої води всюди майже однакові. У Франківському районі магістраль, яка йде від ТЕЦ-1, прокладено трубою з великим діаметром, – пояснює “Пошті” Ганна Пищула, прес-секретар ЛКП “Львівтеплоенерго”. – Час гідравлічних випробувань необхідний для того, щоби виявити в якому стані труби і якщо є якісь дефекти ліквідувати їх. Від цього залежить, якою буде зима в оселях, мешканці мали б це розуміти. Зараз потрібно виявити всі дефекти і їх ліквідувати для того щоб, зимою не довелося зупиняти опалення”.
 
 фото: архів

“Фейкові” оголошення

Ба більше, у Львові ще й хтось невдало пожартував. Зокрема у Франківському районі, розвішали оголошення про те, що гарячу воду мешканці отримають наприкінці травня, що майже на два тижні раніше, ніж планували у Львівтеплоенерго.
“Я живу на Володимира Великого, і у нас висить оголошення, що гаряча вода буде 25 травня… Зараз уже червень, а гарячої води все ще нема”, – продовжує у своєму листі жінка, яка звернулася до нашої редакції. 
Звісно, що такими ось оголошеннями, які давали надію на відновлення послуги, мешканці розгнівані не на жарт! “Я не знаю, чому у місті з’явились такі оголошення. Вони підписані комунальним підприємством “Південне”. А ми склали графік гідравлічних випробувань, подали його на затвердження у міськраду, оприлюднили у ЗМІ. У цьому районі гаряче водопостачання відновлюватимуть упродовж трьох днів – із 10 по 12 червня”, – каже Ганна Пищула. 
Тепловики стверджують, що дотримуються оприлюдненого раніше графіка. І наразі жодних труднощів та затримок не передбачають.

Увімкнули й вимкнули…

У ЛКП “Залізничнетеплоенерго” гідравлічні випробування закінчили 29 травня. Там кажуть, що з роботами впорались вчасно. Гаряче водопостачання своїм споживачам відновили, проте через прориви змушені були знову припинити. “Загалом 44 будинки наразі без гарячої води, але до вечора п’ятниці (14 червня) відновимо водопостачання”, – повідомив “Пошті” Віталій Камінський, в. о. директора ЛКП “Залізничнетеплоенерго”.

А як будемо платити?

Тепловики запевняють, що львів’яни за дні без гарячої води не платитимуть. “Ми маємо терміни гідравліки. У нас фіксується, коли відмикають гарячу воду коли вмикають. Тобто мешканці не платитимуть за ті дні, коли води не було”, – каже Ганна Пищула.
У випадку, коли з крана замість гарячої води тече холодна, потрібно звертатись в ЛКП будинку. “Якщо таке стається, це означає, що є певні  проблеми всередині будинку. Тоді потрібно, щоби ремонтні бригади ЛКП разом із нашими працівниками з’ясовували причини цього явища й усували  його”, – додає речниця Львівтеплоенерго.

До теми:

“Пошта” нагадує, на вулиці Кульпарківській міняють теплові мережі, тому до 14 червня припинено подачу гарячої води у будинки на вул. Кульпарківська 154, 156, 158, 158б,  160, 162, 164, 164а, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180; С. Петлюри 34; Виговського 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Садова, 5, 7, 9, 13, 15; Володимира Великого 48, 48а; Перфецького, 3, 5, 1.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.3371 / 4.1MB / SQL:{query_count}