Смачно по-львівськи

У Львові пройде гала-вечеря страв львівської кухні

У Львові 28 червня в рамках гастрономічного фестивалю “Львів на тарілці” у винятковій атмосфері  із розкішним сервіруванням пройде Гала-вечеря страв львівської кухні. На галереї-терасі Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) під відкритим небом за одним столом зустрінуться 300 львів’ян та гостей міста. 
“Особливістю цієї події є те, що тут найкращі шеф-кухарі Львова презентують найкращі місцеві страви. Меню, яке буде запропоноване гостям Гала-вечері, будуть  традиційно львівськими, тобто тими, які готувалися у Львові протягом сторіч. А готуватимуться страви з використанням корисних та свіжих продуктів фермерських господарств Львівської області, наданих гуртовим продуктовим ринком, – повідомив Андрій Сидор, директор гастрономічного фестивалю “Львів на тарілці”.
За його словами, у меню буде запропоновано холодні та гарячі перекуси, перші та другі страви, традиційні львівські солодощі та кава, страви подаватимуться із українським вином ТМ “Колоніст”. 
Ведучі вечері спільно з шеф-кухарями та сомельє презентуватимуть меню та особливість кожної страви і напою, триватимуть цікаві дискусії щодо традицій, рецептури, особливостей сервірування та подання страв до столу. Обов’язковим тут є дрес-код – black tie, formal.
Поєднання архітектури, місцевої традиційної музики, смакування страв львівської кухні, дегустації напоїв, невимушене спілкування надасть можливість кожному відчути смак та особливу атмосферу Львова. 
Також в рамках фестивалю на площі Ринок пройде Ярмарок страв львівської кухні (28-30 червня) та ярмарок “Смакуємо з Карпат” (28-29 червня, дворик ратуші).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5875 / 3.97MB / SQL:{query_count}