Пасажири Львівщини масово нарікають на перевізників

За п’ять місяців цього року жителі Львівщини скаржилися на роботу пасажирського транспорту 680 разів, а це становить 4,5 скарги на добу.

Таку статистику за результатами наради з перевізниками та власниками автостанцій щодо стану та якості пасажирських перевезень в області навела прес-служба Львівської ОДА.
Також на нараді обговорили робочі питання щодо проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Сергій Василенко, заступник голови Львівської ОДА, зазначив, що для виконання завдання голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука у формуванні комплектів маршрутів для перевізника, що переможе у конкурсі, буде поєднано збиткові та надприбуткові.
“Усі прагнуть виграти найбільш рентабельні маршрути, але нам слід якісно обслуговувати всіх пасажирів. Тому для перевізника, який переможе у конкурсі на популярний маршрут, додатково буде додано ще й маршрут із низькою рентабельністю. Це дасть нам змогу на рівних умовах обслуговувати всіх пасажирів області”, – наголосив Сергій Василенко. Він додав, що під час оголошення конкурсів будуть ставитися вимоги щодо облаштування автобусів GPS-навігаторами.
Станом на перше червня у маршрутній мережі області діє 805 автобусних маршрутів загального користування, у тому числі 344 міжміських та 461 приміський. На цих маршрутах працює 1 649 автобусів від 81 перевізника.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5665 / 3.96MB / SQL:{query_count}