По квиток до термінала

У Львові запрацювали перші автомати для продажу квитків на проїзд в електротранспорті

фото: Андрій Польовий
Із початку тижня на львівських трамвайних зупинках з’явилися термінали для продажу квитків. Першими трьома зупинками, які обладнали, стали зупинки на вулицях Сахарова, Є. Коновальця та І. Франка. До кінця тижня встановлять ще сім терміналів, а до початку липня їх буде вже 15. Отже, з’явиться можливість придбати квиток, не відволікаючи водія від дороги.
Заплановано також під’єднати до терміналів додатковий екран, що показуватиме номер рейсу, очікуваний час прибуття та маршрут трамвая, як це вже зробили на вул. Саксаганського. До 15 червня планують встановити ще два таких монітори – на вул. Сахарова, 2 та на площі святого Юра.
За словами в. о. начальника відділу зборів Львівелектротрансу Сергія Перепелюка, влітку автоматами для продажу квитків обладнають зупинки на І. Франка, 10 та І. Франка, 33 (до пл. Соборної); Чернівецькій, 9; Є. Коновальця, 109; Руській (біля костелу); І. Миколайчука (кінцева трамваю №6); П. Дорошенка, 3 (до центру) та 10 (з центру); Зеленій, 131; Мазепи, 13; Зерновій (кінцева тролейбуса №13); Митрополита Андрея; Університетській, 1; Сахарова, 2; Науковій, 30. Також термінали мають з’явитися на площі М. Кропивницького, площі Ринок і на пр. Червоної Калини (кінцева тролейбуса № 24).
Квитки з терміналів є більшими за розміром, але контролери та водії про це знають
Придбати квиток через термінал просто. Спочатку треба обрати кількість необхідних квитків та номер рахунку, на який переказуватиметься решта (наприклад, мобільний), оскільки термінал її не видає. Інтерфейс діє трьома мовами: українською, російською та англійською. Першою купюрою для оплати квитків має бути купюра номіналом не менше ніж 2 грн, далі можна додавати по одній, якщо є потреба. У Львів­електротрансі кажуть: автомати захищені не лише від сонця та дощу, а й від дій вандалів.
“Поки пілотний проект передбачає встановлення терміналів на три місяці. Після цього ухвалюватимемо рішення про доцільність їх встановлення в інших місцях. Якщо все буде гаразд, у Львові їх встановлять близько 80”, – зазначив Сергій Перепелюк.
Квитки із терміналів є більшими за розміром, але контролери та водії про це знають, тому штрафу боятися не слід. До того ж вони мають високий ступінь захисту: мікротекст, ультрафіолетовий захист (під відповідним освітленням можна побачити зображення трамвая чи тролейбуса), тому підробити їх неможливо. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3366 / 3.97MB / SQL:{query_count}