Потреба у майстрах мітли та сажотрусах

Знайти роботу у Львові стане легше – перелік вакансій від ЛКП розмістили на офіційному порталі міськради

Нині 33 із 45 львівських комунальних підприємств не вистачає працівників.
Загалом у Львові зараз є 128 вакансій. Найбільше робітники потрібні Галицькому району – там охоче приймуть 38 людей, із них 29 – на роботу двірником. Найменше вільних робочих місць на Сихові – лише сім.
Комунальні підприємства потребують двірників, майстрів із експлуатації житлового фонду, майстрів із поточного ремонту, слюсарів-сантехніків, покрівельників, столярів, малярів, електриків, електрогазозварювальників, чистильників димоходів, слюсарів-електриків. Найвищу заробітну плату пропонують майстрам – 1 900 грн; електрогазозварювальникам – 1700 грн, для інших спеціальностей оплата праці становить 1500 грн. 
Найбільше ЛКП потрібні двірники, проте охочих працювати за цим фахом небагато. Звісно, через низьку оплату важкої роботи – лише 1 350 грн за місяць. “Влітку двірник повинен працювати з 6.00 до 21.00 з перервою з 14.00 до 18.00. Взимку – з 7.00 до 10.00, а після перерви продовжити роботу з 13.00 до 15.00. Якщо переглянути результати опитувань, то найбільше претензій до ЛКП щодо прибирання. Ніхто не хоче йти сюди працювати, хоча заборгованості з виплат у нас немає, а з минулого року зарплата підвищилася на понад 100 грн”, – розповів Роман Гавчак, директор ЛКП “Вулецьке”.
Для того, щоб мати таку ставку, двірник повинен працювати в поті чола. Зокрема, прибирати 2200 кв. м території, будинки, прибудинкові території, мити сходові клітки, вікна, перила та підвіконня. Незважаючи на те, що робота триває з ранку до ночі, двірники мають лише один вихідний день – неділю. Як перевагу посадовці називають офіційне працевлаштування. Середній вік осіб, що погоджуються працювати в такому форматі, – 50 років. Молодь у двірники не йде.
Цього року на двох Ярмарках вакансій працевлаштуватись у ЛКП погодилися лише… п’ять осіб. “Зараз звертаємося до студентів та безробітних, аби йшли працювати. Це хороша можливість самостійно й абсолютно легально заробити на життя. Сьогодні маємо тенденцію: до нас приходять люди, які хочуть одразу займати керівні посади. Проте, не розуміючи, що роблять двірники, інженери, слюсарі, неможливо бути хорошим керівником для них”, – зазначає Галина Бордун, начальник відділу кадрів міськради.
Отож, якщо не цураєтеся важкої роботи, погоджуйтеся. Деталі на сайті www.city-adm.lviv.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5902 / 3.97MB / SQL:{query_count}