Коні замість потягів

Під стіни Львівської залізниці вийшли львів’яни на акцію протесту проти скасованих потягів

Під гаслом “Запрягайте хлопці коней – відмінили поїзди” 28 травня відбувся пікет під стінами Управління Львівської залізниці. Люди звернулись із проханням повернути потяги, які не увійшли до нового графікa руху потягів.
“Ви порушуєте наші права на користь відпочиваючих. Їхати 160 км п’ять  годин автобусом – це ненормально! Стан доріг жахливий, автобус не може рухатись швидше”, – акцентує Ольга Сало, представниця громадського руху “Відсіч”. На акції протесту представили альтернативний потяг, що складається із символічного коня та кількох запряжених возів. Пікетувальники кажуть, що люди тепер зможуть дістатись до своїх домівок лише так.
Зміни розкладу руху потягів викликали шквал обурення у жителів Західної України. Громадські протести пройшли у рамках кампанії “Потяг – для людей!” в Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, а тепер і у Львові. 
Проте на Львівській залізниці причин для протестів не бачать. “Ми не скасовуємо жодного потяга, вони всі є у графіку, не розуміємо проти чого протестують люди”, – каже Лілія Криницька, прес-секретар Львівської залізниці.
Мовляв, на літній період залізничники вимушені виходити з ситуації з нестачею вагонів. Відтак пояснюють, що вагони напряму Ковель-Чернівці на літній період відійдуть до складу потяга нового маршруту Чернівці-Івано-Франківськ-Сімферополь, бо саме цей напрям користується найбільшою популярністю влітку. 
“Потяг Ковель-Чер­нівці був збитковим, – каже начальник пасажирської служби “Львівської залізниці” Богдан Яворський. – Здебільшого його  пасажирами є студенти, тому на час канікул його скасовано. Після завершення сезону відпусток обіцяємо його повернути”. 
Залізничники кажуть, що це відбудеться щонайпізніше в жовтні.

До теми:

У свою чергу залізничники нарікають: за роки незалежності Львівська залізниця отримала лише 38 нових вагонів. А середній вік вагонів нині сягає 29 років! Для порівняння: за часів СРСР Львівська залізниця щороку мала по  50-70 нових вагонів, а середній вік вагона не перевищував 11 років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6556 / 4.08MB / SQL:{query_count}