Залізницею по-новому

Нині біля Управління Львівської залізниці запланована акція протесту “Запрягайте, хлопці, коней – відмінили поїзди”

Львівська залізниця, як і інші п’ять залізниць України, перейшла на новий графік руху поїздів на 2013/2014 роки. Новим, зокрема, є те, що зі Львова до Сімферополя влітку курсуватиме два потяги. Додатковий розпочне свій рух із 
1 червня. Крім того, наприкінці червня з’явиться поїзд нового маршруту – №295/296 Чернівці–Івано-Франківськ–Сімферополь. Задля цього частину вагонів довелося забрати із напрямку Ковель–Чернівці. Про це “Пошті” повідомила прес-секретар Львівської залізниці Лілія Криницька.
На Львівській залізниці кажуть, що, відповідно до нового графіка, відбулася зміна у нумерації та розкладі руху поїзда Санкт-Петербург–Львів. Раніше він мав № 247/248, а тепер має №47/48. Влітку цей поїзд курсуватиме через день, а в осінньо-зимовий період – у визначені дні. Також змінено маршрут поїзда №371/372 Мінськ–Чернівці на №372/371 Могильов–Мінськ–Чернівці. 
Загалом до літнього сезону на Львівській залізниці підготували 643 пасажирських вагони. У складі 22 пасажирських поїздів курсуватиме 590 вагонів, 217 із яких мають кондиціонери. Отже, курсуватимуть 287 купейних вагонів, 316 плацкартних, 32 вагони типу СВ. Понад 50 вагонів перебувають у ремонтному резерві. 
Залізничники запевняють, що оновили інтер’єр у вагонах, зокрема завіски, килимові доріжки, а також посуд. Додатково закупили 58 тисяч комплектів постільної білизни для плацкартних і купейних вагонів та понад 1800 комплектів постільної білизни для вагонів СВ. Також до 1 червня замінять на нові шість тисяч подушок і 4 200 рушників. На жаль, нових поїздів до літнього сезону не закупили. Востаннє їхній склад оновлювали ще в 2008-му. Коли ж вдасться придбати нові вагони, не відомо.

До теми:

Сьогодні о 14.00 біля Управління Львівської залізниці запланована акція протесту “Запрягайте, хлопці, коней – відмінили поїзди”. Організатори нарікають, що Укрзалізниця скасувала низку потягів. Окрему увагу активісти звертають на поїзди 
№ 667/668 Ковель–Чернівці та № 7 Київ–Чоп. Схожі протести вже відбулись у Івано-Франківську, Чернівцях та Луцьку. На думку активістів, такі дії Укрзалізниці призведуть до того, що єдиним транспортом, придатним для зручного руху між містами, стануть вози, адже стан автодоріг у регіоні жахливий.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6564 / 4.08MB / SQL:{query_count}