Уже по гривні

Проїзд трамваями і тролейбусами подорожчає. Маршрутки зачекають

Проїзд трамваями і тролейбусами подорожчає. Маршрутки зачекають

Вартість проїзду в трамваях і тролейбусах із 5 листопада зросте до 1 грив­ні. Відповідне рішення вчора прийняли на засіданні Львівського виконавчого комітету. А от  маршрутним перевізникам доведеться почекати. На думку членів міськвиконкому, вартість пального знизилась і піднімати ціну на послуги перевезення в маршрутних таксі немає потреби. Тож наразі львів'яни мають можливість їздити у маршрутках за старою ціною - 1,50 грн.

Щодо послуг трамваїв і тролейбусів, то вартість квитка зросла і для пільгових категорій громадян з 0,35 грн до 0,50 грн. Не змінилась вона лише для тих, хто встиг придбати місячні картки проїзду в електротранспорті на листопад. Хоча надалі вони коштуватимуть на 4 - 6 грн дорожче для учнів і студентів та на 10 грн для решти громадян.

Щоправда, за словами Андрія Федоренка, директора ЛКП "Львівелектротранс", для того, щоб повністю окупити видатки на утримання трамваїв і тролейбусів, місту наразі потрібно запровадити тариф не нижче як 2,50 грн. "Але у світі лише в Сінгапурі пасажир платить 100% тарифу за проїзд. Решта міст так чи інакше дофінансовує цю галузь", - зазначив він.

До речі, з дофінансуванням цього підприємства Львів наразі має значні проблеми. Як зазначив під час засідання міськвиконкому міський голова,  "Львівелектротранс" не отримує додаткових дотацій з бюджету міста, оскільки депутати відмовляються виділити додаткові кошти на ці цілі. Попри це, Андрій Федоренко запевняє: це ніяк не вплине на виплату зарплат працівникам підприємства. і електротранспорт їздитиме справно без затримок. Ба більше, з 1 листопада нарешті відновить свій звичний маршрут вулицею Генерала Чупринки трамвай №2.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5751 / 3.96MB / SQL:{query_count}