Перший крок

Об’єднаний Рух прагне консолідувати усі націонал-демократичні сили

Об’єднання НРУ та УНП в одну партію стало лише першим кроком до формування широкої позапарламентської націонал-демократичної опозиції, що складатиметься як із політичних партій, так і з громадських організацій. Про це вчора під час прес-конференції заявили голова Львівської крайової організації Народного Руху України Андрій Корнат та тепер вже член центрального проводу Народного Руху України (екс-голова Львівської обласної організації УНП) Михайло Баляс. 
“Ми прагнемо досягнути найвищої мети, задекларованої у нашому статуті, –розбудови незалежної національної української держави. Для цього маємо перемогти нинішній авторитарний режим в Україні. А це можливо зробити лише реалізувавши принцип “одна партія – один провід – одна ідея”, –наголосив Андрій Корнат. За його словами, цього вівторка вже відбулося засідання проводу об’єднаної партії, на якому по 19 представників від НРУ та УНП всі рішення ухвалювали за принципом консенсусу. Зазначимо, що головою львівського Руху залишається Андрій Корнат, а перереєстрація членів об’єднаної партії триватиме до 1 листопада 2013-го.
Водночас стало відомо, що у вівторок у Львові також відбулося зібрання представників семи націонал-демократичних сил, на якому обговорювався можливий формат майбутньої співпраці. “Об’єднання двох націонал-демократичних партій – це дуже позитивний момент. Але це лише початок. Рух масштабів початку 90-х років є нашим завданням №1. Не просто політична партія, а масштабний громадсько-політичний рух, головною ідеєю якого є розбудова національної держави”, – зазначив Михайло Баляс.
Представники об’єднаної партії також заявили, що заклик до консолідації усіх націонал-демократичних сил є не протиставленням парламентській опозиції, а, навпаки, її підсиленням. І Андрій Корнат, і Михайло Баляс наголосили, що Рух підтримає єдиного кандидата в президенти від опозиції і стосовно цього питання звернеться до опозиціонерів у ВРУ. Тож тепер головне, щоб сама парламентська опозиція визначилася з “єдиним та узгодженим” кандидатом. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6558 / 4.07MB / SQL:{query_count}