Сезон великої води

Підняття рівня води у річках загрожує семи районам та трьом містам Львівщини

Підняття рівня води у річках загрожує семи районам та трьом містам Львівщини

Через танення снігу й підняття рівнів води на річках уже потерпають Сокальський, Миколаївський, Кам’янка-Бузький, Буський, Миколаївський, Стрийський, Яворівський райони, а також Львів, Червоноград, Самбір. Зокрема, підтоплені дві дороги місцевого значення. 

За інформацією міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, у Львові підтоплено територію Львівської нафтобази на вул. Пластовій,1 та присадибну ділянку на вул. Ковельській, 67а. Окрім цього, у Винниках на вул. М. Лермонтова підтоплені дві присадибні ділянки та житловий будинок. 

Станом на ранок учорашнього дня в області істотних ускладнень повеневої ситуації наразі не було. У басейні Дністра підйом рівнів води був у межах 3-54 см/добу, у басейні Сяну – 9-62 см/добу. А на ріках басейну Західного Бугу – 4-33 см/добу, інформує департамент цивільного захисту Львівської ОДА. 

А ось у місті Великі Мости Сокальського району є початкове затоплення дев’яти присадибних ділянок та часткове затоплення дороги на вул. Старомостівській на довжині 50 м. Рух цією дорогою закрито.

Також унаслідок сніготанення та випадання дощів піднявся рівень ґрунтових вод, що спричинило підтоплення присадибних ділянок та підвальних приміщень в окремих населених пунктах області. Наразі рятувальники продовжують роботи, аби зменшити наслідки весняного водопілля. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.2342 / 4.07MB / SQL:{query_count}