кому золоте яйце?

У Львові стартує великодня акція “Полювання на писанки”

У Львові стартує великодня акція “Полювання на писанки”

Відсьогодні до 4 травня у Львові триватиме акція “Полювання на писанки”, яка проходить у рамках ІІІ Фестивалю Писанок. Тож якщо впродовж цього місяця зустрічатимете людей, які заглядають в найпотаємніші куточки міста – не дивуйтесь: вони просто шукають півметрові писанки, старанно заховані організаторами акції. 

Адже той із львів’ян, хто першим знайде 50 таких яскравих мистецьких витворів та надішле їх коди на короткий телефонний номер (інструкцію читайте на сайті Фестивалю Писанок), отримає головний приз “полювання”. Це ювелірна прикраса – 20-грамова писанка, виготовлена із золота спеціально для  переможця кращими майстрами країни.

“В суботу о 12.00 у “King Cross Leopolis” – урочистий старт акції “Полювання на писанки”. На відвідувачів чекають цікаві конкурси, подарунки та веселі виступи Дитячого театру танцю “Левеня”. Тут ми заховали 8 півметрових мистецьких писанок. Окрім цього, заховаємо їх і в інших культурних, освітніх, релігійних та громадських закладах Львова, – каже організатор фестивалю Андрій Сидор. – Особливістю мистецьких писанок є те, що їх розмальовують як визнані майстри, що нанесуть на них традиційні орнаменти та  авторську інтерпретацію, так і юні митці”.

Мистецький експерт акції, художниця Іванка Войтович розповіла про розпис одного з об’єктів “полювання”. “Мені, як художнику, було цікаво перенести свій арт-об’єкт на зовсім іншу, об’ємну фактуру. Це був експеримент, який мені дуже сподобався, – каже вона. – Я перенесла свій живопис – картину “Дегустація світлом” – на писанку. Для мене вона символізує тепло і світло. Тож своїм витвором намагаюсь запросити весну до нашого міста!”

Над створенням мисте­цьких писанок, окрім Іван­ки Войтович, працюватимуть інші художники, зокрема її чоловік Олександр Войтович, а також художній колектив та юні митці Дитячої школи народних мистецтв міськради, дитячої художньої школи ім. О. Новаківського, Іконописної школи УКУ “Радруж”, творчої студії Софії Огородник,  ГО “Самі” та інші. 

Фестиваль Писанок – це не лише можливість долучитися до створення великодньої атмосфери в нашому місті, але й нагода зробити добру справу. Частину вартості кожного SMS-повідомлення учасників буде скеровано на придбання обладнання  киснево-синглетної терапії для міської дитячої  лікарні. А на Великдень усі писанки виставлять на аукціон і вилучені кошти також будуть скеровані на купівлю апаратів, що сприятимуть активізації  імунної системи маленьких пацієнтів цієї лікарні. 

Організатори ІІІ Фестивалю Писанок – ГО “Етновир” та компанія “Дік-Арт”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8644 / 4.08MB / SQL:{query_count}