Хожув vs Львів?

Поляки вкотре акцентують увагу на тому, що Львів може втратити Євро-2012. Міхал Кобоско - організатор циклу конференцій "Євромонітор" у польських містах-господарях чемпіонату, одна з яких відбувалася днями у Хожуві, заявив, що легендарний сілезький стадіон, який є резервною ареною для проведення матчів польсь­ко-українського Євро-2012, має все більше шансів потрапити до групи основних об'єктів, адже в Україні є проблеми з містами-господарями

Поляки вкотре акцентують увагу на тому, що Львів може втратити Євро-2012. Міхал Кобоско - організатор циклу конференцій "Євромонітор" у польських містах-господарях чемпіонату, одна з яких відбувалася днями у Хожуві, заявив, що легендарний сілезький стадіон, який є резервною ареною для проведення матчів польсь­ко-українського Євро-2012, має все більше шансів потрапити до групи основних об'єктів, адже в Україні є проблеми з містами-господарями. У зв'язку із цим Польське радіо відразу нагадало своїм слухачам, що вже були думки про те, що з українського боку право на організацію Євро-2012 може втратити Львів. "Головними мінусами міста є проблема аеропорту, який досі навіть не розпочали модернізувати, та брак будь-яких дій в процесі побудови стадіону", - повідомило Польське радіо.

До слова, під час конференції у Хожуві презентували остаточну модель стадіону, будівництво якого має завершитися до кінця 2011 року. "Саме тоді стадіон стане найкращою ареною в країні, - зазначив директор легендарної поль­ської арени Марек Щербовський. - План робіт передбачає реконструкцію західної трибуни, внаслідок чого евакуація людей зі стадіону триватиме не 17 хвилин, а не більше десяти. Буде створена інфра­структура - мережа пунктів харчування та туалетів, яких не вистачає".

"Євромонітор" відвідав вже основні міста для проведення матчів Євро-2012: Варшаву, Ґданськ, Познань і Вроцлав. До кінця цього року залишилося відвідати лише "запасне" місто - Краків.

Тим часом днями УЄФА скерувало листа головам української і польської федерацій футболу Григорію Суркісу і Міхалу Лісткевічу, в якому поставив жорсткий ультиматум: якщо до 15 травня Україна і Польща не виконають узяті на себе зобов'язання, то Євро-2012 пройде в іншому місці.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0201 / 4.07MB / SQL:{query_count}