Громадська ініціатива благоустрою

Львів’яни запропонували своє бачення того, якою мала б бути площа Галицька

ів’яни запропонували своє бачення того, якою мала б бути площа Галицька

Нам щодня доводиться ходити вулицями нашого міста, які ми звикли бачити такими, як вони є. Інший погляд на облаштування однієї з центральних площ Львова запропонували самі жителі. 

Зокрема Олександр Шутюк, який у своєму пості на livejournal.com розмістив фото, якою могла б бути частина площі Галицької, якщо б там поставити лавки і посадити кілька невеликих дерев. Це могло б зробити значно затишнішою цю прохідну вулицю. Ті фото днями жваво обговорюють у соцмережах, а автор ідеї – Олександр Шутюк – сподівається, що знайдуться охочі допомогти втілити цей задум у життя. 

«Торік біля цієї площі поставили стовпці, що унеможливили заїзд автівок. Відтак виникла ідея подальшого розвитку цієї ділянки вулиці, бо просто обмежити туди заїзд нецікаво. Треба було висунути якусь альтернативу, аби показати, що можливе інше використання тієї площі, окрім паркування машин. Це невеликий клаптик землі, на якому можна облаштувати затишне місце для зустрічей чи відпочинку. У Львові такі місця ніколи не будуть зайвими», – розповів «Пошті» Олександр Шутюк.

На площі Галицькій пропонують посадити три невеликі дерева – вони захищали б від шуму транспорту, поставити лавку і велостійки. Надзвичайно просте, таке облаштування суттєво прикрасило б те місце. Залишається сподіватися, що задум вдасться втілити. 

До речі, торік небайдужі львів’яни домоглися того, що під час ремонту перехрестя вулиць Городоцької та Чернівецької  засадили травою частину роздільної смуги з трамвайними коліями, яка пролягає від “Скрині” до вулиці Чернівецької. Однак на прохання ініціаторів дерев там ще не посадили, як і не облаштували велосмуги та велостійки. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3082 / 3.97MB / SQL:{query_count}