У маршрутках штрафуватимуть

Із квітня у Львові перевізники розпочинають полювання на “зайців” у автобусах. За безквитковий проїзд гаманці пасажирів спорожніють на 40 гривень 

Із квітня у Львові перевізники розпочинають полювання на “зайців” у автобусах. За безквитковий проїзд гаманці пасажирів спорожніють на 40 гривень 

Львів’яни вже й забули, що таке квитки у автобусах міста. Таке явище стало історією. Востаннє при платі за проїзд їх хіба видавали ще торік водії радіальних маршрутів. Нагадаємо, що тоді трансферні квитки давали змогу пересідати з маршрутки на маршрутку за одну ціну. Та й це згодом зникло… 

Нині ж, нарешті, львівські перевізники хочуть повернути практику видачі квитків на всіх автобусних маршрутах. За цією “новацією” вже є й наступна – зокрема, з квітня пасажирів, які не матимуть квитків, штрафуватимуть! 

Попереджувальні листівки вже розклеєні у міських автобусах. Перевірятиме наявність квитків і документів про пільги  муніципальна дружина. Якщо знайдуть порушників, складатимуть протокол про адмінправопорушення 

Водночас, як зазначають юристи, українське законодавство щодо таких дій вкрай заплутане і суперечливе, тому важко сказати, чи будуть законними такі перевірки. Також залишається проблемою видача квитків – люди не вимагають, а водії – не дають. 

Ініціатива перевізників

Пасажири, як наголошують перевізники, “повинні вимагати квиток”, адже водій керує автобусом, збирає гроші за проїзд, тому може й… забути про нього. 

“Усі ж їздять за кордон і бачать, що ніде в світі такого немає, щоб водій займався оплатою за проїзд. Водій взагалі не повинен бути причетним до грошей, він повинен лише керувати автобусом. Через гроші, квитки водій відволікається, що є небезпечним під час руху. В ідеалі повинна бути відповідна служба від замовника наших послуг (від міської влади, – “Пошта”), яка мала б видавати квитки і перевіряти їхню наявність у пасажирів, контролювати пільговиків. Тоді б не виникало питання, чому водії не видають квитки”, – каже “Пошті” Микола Шкурган, директор ТзОВ “Міра і К”.

Тому львівські перевізники планують співпрацювати з ЛКП “Муніципальна дружина” для перевірки квитків і посвідчень у пасажирів. До слова, керівники транспортних підприємств готові, щоб штрафи, зібрані з пасажирів, йшли на це комунальне підприємство. А попереджувальні листівки розклеїли заздалегідь, аби люди привикли і штрафи не були несподіванкою. 

КОМЕНТАР

Олег Мицик, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Мицик і Партнери":

- Українське законодавство в цій частині, як завжди, заплутане: існують суперечності між законами та підзаконними нормативно-правовими актами та відсутній механізм реалізації.Так, у частині притягнення до відповідальності у електротранспорті до Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України, пасажир зобов'язаний придбати квиток, до того часу, як він доїде до наступної зупинки та зобов'язаний, пред'явити його до перевірки на вимогу контролера. У протилежному випадку, він підлягає адмінвідповідальності (штраф у двадцятикратному розмірі вартості проїзду). При цьому, штраф накладають контролери, водії та деякі інші особи на місці правопорушення, а порушнику видається квитанція. Крім того, особа зобов'язана сплатити вартість проїзду. Проте, якщо пасажир відмовляється сплатити штраф, він має бути висаджений на найближчій зупинці, а в разі злісної непокори - доставлений до найближчого органу внутрішніх справ. Таким чином, у випадку відмови від сплати штрафу, механізму стягнення не існує. Щодо механізму притягнення до адміністративної відповідальності у автомобільному транспорті, то ситуація ще гірша. Формально, ч. 2 ст. 135 КУАП передбачено можливість притягнення до адмінвідповідальності за безквитковий проїзд у міських автобусах, однак у Правилах надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №  176 від 18.02.1997 р., за відсутності квитка особа не допускається до перевезення, а в разі порушення цієї вимоги притягається до адміністративної відповідальності - штраф у десятикратному розмірі вартості проїзду. Між тим, у цій постанові не прописаний механізм описаних вище дій і взагалі не передбачено слова "контролер". Обов'язки з виявлення пасажирів без квитків покладаються на водія (він має право не допускати до поїздки пасажирів, які не мають квитків або не пред'являють посвідчення встановленого зразка, що підтверджує право на пільги щодо оплати проїзду).Водночас, відповідно до ст. 222 КпАП, такі порушення розглядає міліція , а отже, як у першому, так і у другому випадку, підстави для стягнення штрафу контролером є сумнівними. Іншими словами, до законодавчого врегулювання цього питання,  контролери, інспектори, народна дружина, інші особи за договором з перевізником, не мають права накладати стягнення за безквитковий проїзд у міському транспорті.

“Ми підписали угоду з ЛКП “Муніципальна дружина”, що перевірятиме наявність квитків і виявлятиме підроблені посвідчення пільговиків. Адже є багато людей, які у маршрутках незаконно користуються пільгами, – пояснює “Пошті” директор транспортної фірми “Успіх-БМ” Юрій Мельник. – Штраф у сумі 40 грн встановлений згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення, де зазначено, що штраф за безкоштовний проїзд – це двадцятикратна вартість квитка. Збір грошей за проїзд і контроль за цим покладається на перевізників, тому це не потребує узгодження міськради”.  

Зазначимо, що у лютому представники автотранспортних підприємств міста спільно зі співробітниками міського управління міліції проводили перевірку посвідчень пільговиків у маршрутках. Тоді лише за три дні у громадському транспорті Львова виявили 50 сумнівних документів.

Зі слів Степана Кужбика, заступника директора АТП № 14630, договори з ЛКП “Муніципальна дружина” підписуватимуть 1 квітня, тому з початку квітня вони можуть перевіряти наявність квитків. 

Чи вповноважені дружинники штрафувати?

Зі слів перевізників, у Львові 10-15% пасажирів не оплачують проїзд, особливо їхнє число збільшується у годити пік. “Перевірити цих людей не можливо, бо водій не покине свого місця, а самосвідомості городян недостатньо. Відтак система перевірок квитків повинна змінити цю ситуацію”, – каже Михайло Сидорович, директор ЛК АТП №1. 

Це транспортне підприємство має намір підписати угоду з ЛКП “Муніципальна дружина”, аби на їхніх маршрутах також здійснювався контроль квитків. Проте, як зазначає Михайло Сидорович, поки що дружинники не мають відповідних повноважень. 

“В угоді не визначено, чи мають право дружинники штрафувати пасажирів чи ні. Тому спершу мало б бути відповідне рішення виконкому, який надасть повноваження муніципальній дружині штрафувати порушників. Бо у договорі зараз лише зазначено, що вони повинні забезпечити оплату за проїзд пасажирами. А це ж повноваження кондуктора”, – розповів директор ЛК АТП №1.

Перевізники наголошують, що не варто перекладати вину на водія, що він не видав квиток, бо пасажир повинен сам вимагати його. “Дуже часто пасажири, особливо у великих автобусах, які заходять через задні двері просто ігнорують водія і не передають гроші за проїзд. Тому важливо, щоб пасажири брали квитки, і щоб їх наявність контролювали. Але знову ж таки тут виникають нюанси, квитки майже всюди однакові і пасажир може користатися одним декілька разів, заходячі через задні двері. Тому можливо потрібно буде компостери встановити. Цю ситуацію також треба продумати”, – зазначив Юрій Лесь, директор львівської філії ТзОВ “Фіакр-Львів”. 

На жаль, “Пошті” так і не вдалося отримати коментар від керівництва міського управління транспорту. Упродовж вчорашнього дня начальник цього управління не відповідав на телефонні дзвінки. Сподіваємося, що посадовці мерії наполегливо працюють над покращенням транспорту у Львові.   

ЦІКАВО

У польському місті Жешув, яке є побратимом Львова, у міських автобусах є спеціальні компостери, які вибивають на квитку номер маршруту, номер автобуса і годину касування квитка. Також є можливість оплати квитка телефоном. Одноразовий квиток коштує 2,80 зл. (приблизно 6 грн 80 коп.). Його можна купити на зупинках. Якщо не встигли придбати квитки на зупинці, то їх можна купити у водія за 4 зл. – ці квитки є трансферними, впродовж години можна пересідати на інші маршрути. Є чотириразові квитки за 10,60 зл., добовий (безлімітна кількість переїздів) – 12,00 зл., а також тижневі, місячні, семестрові, іменні. Є й квитки для перевезення багажу або собаки – 2,10 зл. З 23.00 до 05.00 вартість проїзду збільшується вдвічі.

Квитки у Жешуві є трьох категорій – повний, пільговий та службовий (60% від вартості повного). Для студентів квитки вдвічі дешевші, але обов’язково треба при собі мати легітимацію (студентський), бо без неї пільговий квиток не дійсний. Що цікаво, студентам, які прописані у Львові або у Луцьку (міста побратими Жешува), семестровий квиток університети видають безкоштовно.    

Штраф за безквитковий проїзд становить 84 злотих, якщо “заєць” не має грошей, щоб оплатити штраф чи бешкетує, автобус зупиняється і всі пасажири чекають, доки не приїде поліція, яка забирає порушника, тоді й штраф значно збільшується.  

ДО ТЕМИ

Прокуратура Львова не задоволена роботою маршруток у місті. Як зазначають у цій установі, департамент житлового господарства та інфраструктури міськради неналежно виконує обов’язки щодо контролю за безпекою та якістю послуг на автобусних маршрутах.

“Встановлено, що підприємства-перевізники без погодження з ЛМР вносять зміни у паспорти маршрутів, а у подальшому здійснюють перевезення не за затвердженими міськрадою схемами маршрутів. Крім цього, частина перевізників використовує не таку кількість транспортних засобів, як це передбачено укладеними з ЛМР договорами. Почастішали випадки травмування осіб у дорожньо-транспортних пригодах з вини водіїв ліцензованого пасажирського автотранспорту”, – зазначають у прес-службі прокуратури міста. Відтак прокуратура Львова звернулася до міського голови з вимогою усунути виявлені порушення та притягнути до відповідальності винних посадовців. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5238 / 4.2MB / SQL:{query_count}