Кому набридло сміття

У суботу активісти ГО "Кротус", "Новий Акрополь" та екологічного гуртка при географічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка у рамках проекту "Нам набридло сміття навколо!" провели акцію зі збору сміття в парку "Погулянка".

musor.jpgУ суботу активісти ГО "Кротус", "Новий Акрополь" та екологічного гуртка при географічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка у рамках проекту "Нам набридло сміття навколо!" провели акцію зі збору сміття в парку "Погулянка". І лише за кілька годин прибирання зіб­рали 6,5 куб. м сміття. Такі акції проводилися неодноразово, до прикладу, 18 травня 2008 р. у тому ж парку було зібрано 4 куб. м сміття.

"Результати цієї акції  свідчать про байду­жість відпочивальників до довкілля. Дуже часто після відпочинку люди залишають після себе сміт­тя прямо у парку. Небагато людей діють за принципом: "Мав силу принести повне, май культуру винести порожнє!" Також у парку спалюють купи сміття, незважаючи на те, що це заборонено", - розповів "Пошті" Фрід­ріх Єфімовський, один із координаторів акції. Також у рамках проекту "Нам набридло сміття навколо!" з 11 по 17 листопада у галереї "Равлик" відбудеться виставка фотографій, присвячена проблемі засмічення довкілля. 

Фото: Юрій Гнік

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9292 / 4.06MB / SQL:{query_count}