Автоматизоване теплопостачання

До кінця року планують модернізувати всі центральні теплові пункти комунального підприємства “Залізничнетеплоенерго” 

До кінця року планують модернізувати всі центральні теплові пункти комунального підприємства “Залізничнетеплоенерго” 

Аби автоматизувати об’єкти теплопостачання, на центральних теплових пунктах (ЦТП) фахівці встановлюють регулятори системи опалення та автоматизують їх роботу. ЛКП “Залізничнетеплоенерго” в лютому розпочало власними силами реалізацію проекту реконструкції трьох ЦТП, що на вул. Величковського, 6а; Величковського, 32а; Величковського, 50а. Виконання повного комплексу робіт забезпечить автоматизовану роботу ЦТП, зменшить вплив людського фактора на надання якісних послуг з гарячого водопостачання та покращить ефективність їх роботи. 

“На Сихівському масиві раніше встановили нові ЦТП, і нині цей район має повністю автоматизовану систему. Також ми хочемо автоматизувати Рясне-2. Зараз триває модернізація трьох ЦТП, повністю замінимо обладнання. Завдяки цьому ми вдвічі більше зекономимо на електроенергії. Найголовніше те, що датчик автоматично надаватиме інформацію про температуру теплоносія, який йде в будинок. Це стабільніше та якісніше постачання гарячої води й опалення”, – каже міський голова Львова. 

Вартість реалізації всього комплексу робіт становить близько 700 тисяч грн. Як зазначив директор ЛКП “Залізничнетеплоенерго” Мирон Терех, з 33-х ЦТП, які є на балансі цього підприємства, не модернізованими залишаться лише два.

“Не тільки зекономляться гроші для підприємства, мешканцям надаватимуть якісні послуги. Усувається людський фактор. Зараз є персонал, який регулює температуру подавання води. Після реконструкції тут стоятиме автоматичний регулятор, який постійно підтримуватиме температуру. Також очищуватиметься холодна вода, бруд відловлюватиметься на відмулювачах, а не потраплятиме в батареї”, – зазначив Мирон Терех. 

Нині триває і процес диспетчеризації ЦТП “Залізничнетеплоенерго”. Такі роботи проводяться на Левандівці, потім – у Рясне-1, Рясне-2. До кінця року планують диспетчеризувати всі ЦТП.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8255 / 4.08MB / SQL:{query_count}