Львівські новини: телеграф

Заступники для губернатора Львівщини 

До кінця цього тижня може вирішитися питання про призначення заступників губернатора Львівщини. “Я вірю в те, що за кілька днів, під час яких я буду в Києві, у нас будуть нові заступники, укомплектується штат”, – зазначив учора голова ЛОДА Віктор Шемчук. За його словами, це будуть представники Львівщини, а перший заступник голови Богдан Матолич має залишитися на своїй теперішній посаді, інформує “Львівський портал”. “Щодо Матолича скеровано подання на затвердження. Стосовно ж інших осіб, відправлено подання на людей, які будуть працювати замість них. Ви дізнаєтеся їхні прізвища, ми їх оголосимо. Структура буде така сама – перший заступник і чотири заступники за напрямками. Жодних революцій, жодних інших заходів, ніхто сюди ешелонами не приїде, ніхто тут галичан гнобити не буде”, – акцентує губернатор області. 

Квитки на автобус за допомогою Yandex 

На Яндекс.Розкладах з’явилися квитки на рейси, котрі відправляються з автовокзалів Львів–1, що на вулиці Стрийській, та Львів–8, що на залізничному вокзалі. Тепер користувачі сервісу можуть заздалегідь купити квиток на автобус, щоб не залишитися без місця. Оплатити поїздку можна банківською карткою або WebMoney. Потім треба буде лише роздрукувати електронний квиток і без черги обміняти його в касі на звичайний. На Яндекс.Розкладах є також квитки ще чотирнадцяти автовокзалів України. Це автовокзали Вінниці, Донецька, Мукачевого, Миколаєва, Одеси, Ужгорода, Хуста та Чернівців.

Про бюджет на сесії облради

Наступне пленарне засідання сесії Львівської обласної ради відбудеться 2 квітня. Таке рішення ухвалили вчора на засіданні президії Львівської облради. Під час сесії говоритимуть про виконання обласного бюджету Львівщини–2012, виконання угоди між урядом та облрадою щодо соціально-економічного розвитку області торік. Також депутати затвердили списки нагороджених відзнакою Львівської обласної ради “70-річчя створення Української повстанської армії”.

А ви задекларували доходи? 

До 1 травня триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2012-му. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Львівській області. У податкових інспекціях чекають громадян, які отримували доходи за кордоном, доходи від здачі в оренду майна фізичним особам, спадщину чи подарунки, інші доходи, під час отримання яких не було сплачено податок, а також тих громадян, які претендують на податкову знижку.
Подати декларацію можна особисто до податкової інспекції за місцем проживання. Бланк декларації та консультацію щодо її заповнення можна отримати у податковій інспекції безкоштовно. Також декларацію можна надіслати поштою на адресу податкового органу з повідомленням про вручення не пізніше, ніж за десять днів до закінчення кінцевого терміну її подання. Крім того, з 1 січня 2013 року вперше можна подавати декларацію в електронній формі засобами електронної пошти через інформаційний портал органів ДПС України. Для цього необхідно попередньо отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видає податкова служба.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6576 / 4.07MB / SQL:{query_count}