І знову пасажири серед поля…

Hyundai сполученням Львів–Київ вкотре застряг по дорозі

Hyundai сполученням Львів–Київ вкотре застряг по дорозі

Поїзд Hyundai 17 березня по дорозі зі Львова до Києва знову зламався у полі. Причина зупинки – відсутність напруги в контактній мережі, інформує “Дзеркало тижня. Україна”. Людям довелося чекати півтори години, доки приїхав тепловоз, який дотягнув експрес до Коростеня, а там пасажирів пересадили на інший потяг. У довідковій службі “Укрзалізниці” повідомили, що затримка поїзда становитиме не більше двох годин.

Із настанням холодів почастішали затримки поїздів Hyundai у зв’язку з технічними несправностями. За підрахунками ЗМІ, поїзди Hyundai за півроку ламалися 99 разів (!). У багатьох випадках пасажирів пересаджували на інші поїзди. 

Компанія Hyundai вибачилася перед українцями за незручності, пояснивши, що технічні ПП викликані поганими погодними умовами, та пообіцявши найближчим часом усунути всі неполадки. 

Як писала “Пошта”, у Європейському банку реконструкції та розвитку запуск “Укрзалізницею” швидкісних поїздів Hyundai назвали інвестиційним провалом 2012 року. Нагадаємо, що перед Євро–2012 Україна купила десять поїздів Hyundai за 307 мільйонів доларів 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6350 / 4.05MB / SQL:{query_count}