Заручники стихії

Львів’яни декілька днів потерпали від снігової блокади через відсутність скоординованих дій посадовців, які, маючи важелі впливу, не використали їх

Львів’яни декілька днів потерпали від снігової блокади через відсутність скоординованих дій посадовців, які, маючи важелі впливу, не використали їх

Місто потрохи оговтується від небачених раніше снігопадів. Поки комунальники наводять лад на дорогах та тротуарах, міські посадовці звітують про пророблену роботу, а депутати вимагають покарати винних. Так, нині на сесії міськради “свободівці” чекають пояснень  від міського голови Львова, чому місто швидко не впоралося з негодою. 

Тим часом самі львів’яни поділилися на два табори: одні вважають, що місто ганебно провалило іспит природи, інші  сприймають снігопад як природну стихію, з якою не впоралися б навіть у інших європейських країнах, не кажучи вже про нашу збідовану Україну. Отож, хто винен у тому, що декілька днів місто паралізоване, намагалася з’ясувати й “Пошта” 

Щоб дізнатися, як правильно діяти відповідним службам  під час снігових стихій “Пошта” звернулася у Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Саме у цьому навчальному закладі виховують тих фахівців, які згодом й борються з різноманітними катаклізмами.

“Всі служби, які несуть відповідальність за ліквідацію наслідків стихій були проінформовані про снігопад, але проігнорували це попередження. Проте слід зважити, що за один день випала місячна норма снігу. Та, якби до всіх прогнозів та попереджень прислухались, і люди, які за це відповідають, підготувались належним чином, то була б змога оперативніше реагувати і не створювати заторів. Неготовність до такої складної ситуації, коли випала рекордна кількість снігу й призвела до того, що місто було заблоковане”, – розповів “Пошті” Антон Крук, прес-секретар Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. 

Співрозмовник певен: у таких ситуаціях потрібна чітка і узгоджена робота всіх служб. 

“При таких ситуаціях необхідно, щоб снігозбиральна та снігоочисна техніка працювала постійно, всю ніч, бо коли сніг вже впав, то його важко розмести. Потрібно було обмежити рух в місто, зокрема великого транспорту, так як ми робили на трасі, коли вже бачили, що дорога є перевантажена, машини не пускали, вони відстоювались десь на заправках чи пунктах обігріву. Таким чином ми запобігали скупчень машин. Так само треба було в місті, обмежувати рух на певних ділянках, транспорт пускати іншим напрямком, а там швидко розчищати. За такою схемою прибирати все місто”, – вважає Антон Крук.

Що у мерії…

Тим часом міські чиновники певні: зробили все, що могли, адже з наявною технікою та невеликою кількістю робітників кращих результатів годі й було сподіватися.

“З п’ятої години 14 березня до 22.00 – наступного дня сніг падав безперестанку. Тобто, майже тридцять годин тривала хурделиця. В результаті випало до 30 см снігу, плюс вітер, який зводив те все, що намагалися відчистити наші служби. Тому наші старання в п’ятницю не увінчалися успіхом, – пояснив учора Володимир Олійник, в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради. – Окрім того, кількість машин на дорозі, особливо ті, що були непристосовані до зимових умов, створювала затори. Тому і робота вдень не була ефективною, не було можливості виїхати і посипати дороги. Але коли снігопад закінчився, в 10-й годині, на дорогу вийшла в ніч вся наявна на той час техніка – 72 одиниці, і зранку вдалося забезпечити, щоб магістральні дороги і дороги, по яких рухається громадський транспорт, були проїзні”. 

У п’ятницю подекуди дістатись додому громадським транспортом чи навіть таксі було нелегко . 

“Зранку 15 березня всі автобуси вийшли на рейс, однак після обіду  майже половина рухомого складу зійшла з маршрутів. Пов’язано це було з тим, що були непроїзні дороги і автобуси фактично витрачали по три години на одне коло, якщо по графіках передбачено 40-50 хв. Тому було прийняте рішення частину рухомого складу зняти з маршрутів, щоб дати можливість працювати снігоочисній техніці, –  каже Олег Засадний, в. о. директора міського управління транспорту. – В суботу на маршрути вийшло близько 360 автобусів. Загалом  це 80% від планових показників. Частина автобусів не вийшли, тому що не могли виїхати з парків. Автобусні парки є на околицях міста, тому дійсно було дуже важко добратися до самих машин. В неділю ми вже мали 460 автобусів на маршрутах”. 

Сніг змінився водою

Уже в неділю на вулицях під ногами утворилася каша, а на деяких ділянках сніг взагалі перетворився у воду. Тому в місті вже почали чистити дощоприймачі. 

“Завдяки тому, що в нас планомірно кожного року проводиться планова очистка дощоприймачів, в останні роки затоплень, які ми мали, зокрема на вул. Франка, немає. В найближчі дні зробимо очистку більшості дощоприймачів, де дійсно є можливість доступу”, – зазначив Володимир Олійник.

Ускладнюють цю роботу, як і роботу снігоприбиральної техніки, і припарковані автомобілі. Однак використовувати евакуатори не можна, оскільки це питання не врегульоване у юридичній площині.

“Кілька разів ми зверталися до Кабінету міністрів, в суботу зверталися до керівника Львівської обласної держадміністрації, щоб ініціативу щодо евакуаторів все ж зрушити з місця, тому що ситуація дуже важка. Адже ні ці машини не можуть виїхати, бо загорнуті снігом, ні ми їх не можемо витягнути. Тому єдиним способом було би можливість переставляння цих автомобілів за допомогою евакуаторів”, - розповів в. о. начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Олег Засадний.

Розбір польотів у мерії

 Нинішня сесія міськради буде вкрай “гарячою”! ВО “Свобода” вимагатиме від міського голови Львова Андрія Садового прозвітувати про роботу виконавчих органів влади з ліквідації наслідків негоди. Зокрема, депутатів цікавить чому у Львові не було оголошено надзвичайної ситуації та де була техніка, закуплена для потреб львівського міського “Львівтеплокомуненерго” та “Львівводоканалу”. 

Секретар Львівської міськради Василь Павлюк також вважає, що для ліквідації наслідків негоди забракло згуртованості дій посадових осіб, які маючи важелі впливу не використали їх. 

“Не було створено оперативного штабу, адже це було стихійне лихо, що вимагало оперативного реагування. В такий штаб слід було включати і міліцію, й пожежників, й рятувальників й курсантів трьох вишів, які є у Львові, щоб вони допомогли мешканцям подолати цю стихію. Але цього чомусь зроблено не було. Не треба було боятись просити допомоги, –  зазначив учора “Пошті” Василь Павлюк. – Самі ж депутати не мають повноважень, щоб вирішувати таку ситуацію самостійно”.

Секретар ради зазначив, що двірники та самі львів’яни гідно вистояли випробування стихією.

Покарати винуватців

Керівництво обласного ДАІ має бути звільнене за халатність – воно виявилося неспроможним адекватно діяти в умовах надзвичайної ситуації. Про це заявила народний депутат України Ірина Сех, коментуючи ситуацію з ліквідацією наслідків снігопадів на Львівщині. Про це інформує прес-служба ВО “Свобода”.

“У цей час (вечір, 16 березня) на міжнародній трасі Київ-Чоп стоїть черга вантажівок та пасажирських автобусів, – розповідає Ірина Сех. – Ніякого руху не відбувається, не виключено, що людям доведеться ночувати на дорозі. Але цю ситуацію можна було попередити, зробити бодай елементарне – на виїзді зі Львова встановити пост ДАІ, який би не пропускав фури заради їхньої ж безпеки. Однак упродовж усього дня жодного даївця на трасі не було видно. Видно, їм не цікаво працювати в таких несприятливих умовах, значно цікавіше стояти в добру погоду біля базарів та за кожним поворотом на вулицях”. 

Натомість у ДАІ Львівської області кажуть, що це посадовці дорожньо-комунальних організацій області вкрай халатно поставились до виконання своїх обов’язків та не вжили достатніх заходів щодо ліквідації наслідків негоди, зокрема, усунення ожеледиці на автошляхах. Як наслідок, на окремих ділянках доріг області виникли утруднення для руху транспорту та затримки у його русі. 

“До прикладу, у період із вечора 17 березня до ранку на автодорозі Київ-Чоп посипальна техніка із піскосолевою сумішшю була взагалі відсутня, а посипка дорожнього покриття здійснювалась щебеневим відсівом без технічної солі, що є грубим порушенням технології ліквідації ожеледиці. Усе це спричинило затримки руху транспорту на ділянці дороги від села Суходоли Бродівського району до межі Буського району, а також на об’їзній села Олесько”, – інформує прес-служба ДАІ області. 

Учора голова Львівської облради Петро Колодій закликав голову облдержадміністрації Віктора Шемчука покарати керівників райдержадміністрацій, які не зуміли організувати роботи з попередження та ліквідації наслідків снігопадів. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

“У деяких районах Львівщини склалася особливо проблемна, подекуди небезпечна ситуація внаслідок снігопадів, – зазначив Петро Колодій. – Передусім винні в цьому голови райдержадміністрацій, які мали би координувати роботу всіх служб в районі, аби якнайшвидше усувати наслідки негоди. Посадовці, які не впоралися із цим завданням, мають відповісти за кілометрові затори, відсутність доїзду до населених пунктів, аварійні ситуації на дорогах!”.  

Відтак виглядає, що під час минулотижневого снігового “паралічу” кожна із служб діяла на власний розсуд без узгодженості та обдуманості, наче без єдиного плану! Тому й результат праці сотень людей залишився припорошений снігом. 

Не дочекалися і самі взяли лопати в руки! 

Ось так завершились перемовини мешканців будинку на вул. Шафарика, 17 між ЛКП “Дім“ та гарячою лінією міськради 1580. Останні запевняли, що все у них на контролі, техніка буде, а директор ЛКП вважає, що ця територія не у його підпорядкуванні. Жителі кажуть, що для них дорога до будинку ¬ справжня проблема: сніг ніколи не відгортають і не посипають її піском. Ні виїхати, ні з’їхати автомобілем неможливо, не може під’їхати ані “швидка”, ні таксі. Зрештою, чому б це мало бути проблемою мешканців, а не людей, які відповідають за дану ділянку й отримують зарплатню!

 

Нам бракує людей і техніки 

Андрій Садовий, міський голова Львова, –  про снігову блокаду та неготовність комунальників до примх погоди

 – Андрію Івановичу, як оцінюєте роботу комунальників у місті загалом і в такій ситуації зокрема? 

– Я завжди маю питання до роботи комунальників, але у них у відповідь також є свої: “А де нова техніка і висока зарплатня?!”. Треба розуміти, що збільшення зарплати – це збільшення тарифів для населення, а я до цього не готовий. Знову ж таки, де взяти кошти на закупівлю нової техніки. Тому треба бути реалістом й розуміти, що живемо в Україні, де значно менше матеріальне забезпечення, ніж у Європі. Хоча там, якщо їх замітає снігом, то все стоїть заблоковане набагато довше, ніж у нас було. 

У цій ситуації дуже допомогло, що громада згуртувалась, а комунальники зробили те, що було в їхніх силах. Також ми побачили недостатню кількість та якість техніки. Мусимо ставити питання про закупівлю як мінімум 50-ти нових машин. Ще у нас є проблеми з комплектацією ЛКП, оскільки у цій сфері – третина вакантних місць. Люди просто не бажають йти на цю роботу, бо вона є важкою, а оплата – низькою…

– У таких ситуаціях треба, щоб дії всіх міських служб були згуртовані.  Чому ж тоді не було створено якогось координаційного штабу?

– Штаб був створений на території області, я особисто брав участь у його засіданнях у суботу вранці та після обіду. Там вирішувалось дуже багато питань, адже ситуація в області була надзвичайно важкою. Тому багато сил кинули на те, щоб допомогти людям, які стояли в кілометрових заторах на трасах. У Львові не було такої вкрай важкої ситуації. 

– Як вважаєте, місто вже повністю розблоковане від снігу?

– Так. Громадський тран­спорт почав працювати як звично, трамваї та тролейбуси теж їздять, хоча й із невеликим відхиленням від маршруту. Місто входить у нормальний режим роботи.

– Чому ви не просили у військових допомогти комунальникам розгрібати сніг?

– Військові були задіяні в області… Нам частково допомогла техніка Львівводоканалу, а Сихівський район прибирали силами приватних організацій. Тому загалом, вважаю, що ми впоралися з цією ситуацію, проте не так добре, якби мені цього б хотілося, але на це є об’єктивні причини. 

– Львів’яни нарікали на те, що не було оголошено надзвичайного стану...

– Найбільший снігопад відбувався в п’ятницю, коли вже пізно було оголошувати надзвичайний стан. Якщо би такий сніг випав ще у середу, то на четвер і п’ятницю ми б закрили школи та садки. А так, у четвер ситуація була ще більш-менш стабільною. 

–А чи вивозять зараз сніг, аби місто не перетворилось на Венецію?

– Зараз найбільша проблема не купи снігу на дорогах, а щоб не було надзвичайних ситуацій через сповзання снігу з дахів. Та вже на п’ятницю-суботу знову очікуємо посилення снігопадів. Ми живемо в такий час, що треба бути готовим до всього… 

– У Львова досі не було досвіду боротьби з такою стихією. Тепер ви вже знаєте, як діятимете, якщо ситуація повториться?

– Насправді ми не готові до того, що міняється клімат, а такі ситуації можуть відбуватися все частіше. Тому треба мати більше хорошої техніки і платити людям більшу зарплатню.

– Тобто в тому, що місто було заблоковане немає винних?!

– Винний у всіх проблемах Львова тільки міський голова… Коли є успіх – то мешканці молодці, а коли проблеми – то все мер. Я живу з тим, що крайніх не шукаю, а шукаю варіанти виходу з проблем. 

КОМЕНТАРІ
Валерій Веремчук, депутат Львівської міської ради: Олександр Поронюк, речник Західного оперативного командування:
- Думав, що наші комунальні служби, маючи відповідну техніку і бюджетне фінансування, яке ми постійно збільшуємо, до таких подій мали б бути готові. Але, не було вжито належних управлінських і мобілізаційних дій. Мав можливість їхати Львовом уночі в четвер, коли падав сніг. Було очевидно, що його насипле чимало. Але тоді я не бачив жодної снігоприбиральної техніки... Ще місяць тому у нас, у депутатській комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку, чотири керівники ШРП звітували, що мають достатньо піскосуміші і зі всім справляються. Погоджуюся, що технічний стан машин не найкращий. Але кілька років тому купували нову техніку і є питання як вона обслуговується: працює на благо міста чи "наліво"? Є багато питань і закрадаються деякі сумніви... Так, снігоприбиральну техніку треба оновлювати. Наша комісія буде рекомендувати виділити у бюджеті розвитку-2013 певну суму для цього, але чомусь виконавчий комітет у проекті бюджету, який вони затвердили, не подав на це жодної гривні. Позитивно, що двірники і пересічні мешканці постійно розчищали місто. Мене особисто позитивно вразило ставлення людей одне до одного у ці дні, коли була взаємодопомога. Таким людям варто подякувати! Але влада міста не впоралася з проблемою, люди самі давали собі раду і допомагали одне одному. - У західних областях у п'ят­ницю та суботу військовослужбовцями ЗОК було  розчищено 530 км доріг, евакуйовано 87 авто і надано допомогу 286 особам. Так, на Львівщині працювало приблизно 20 одиниць техніки та до сотні військових. Зокрема, військовослужбовці у Самборі та Старому Самборі відчищали дорогу і витягнули з замету карету "швидкої", в якій була жінка з двома дітьми. Крім того, поблизу Володимира-Волинського був затор із десятків автомобілів і з допомогою важкої інженерної техніки довелося розчищати 17-кілометровий затор. Взяли на причеп автобус ЛАЗ із 40-ка пасажирами, які перечекали негоду у казармі... Чому військові не допомагали у Львові? Ми готові допомагати, але має бути звернення від місцевих органів влади. Там, де керівники зверталися з відповідним запитом, компенсовували витрати пального і ресурсів, то, відповідно, військові допомагали. Якщо такого немає, то командир не може сам прийняти таке рішення.  Я особисто вважаю, що Львів не прибраний і маємо повний колапс! Скажімо, як у п'ятницю, так і нині (учора, 18 березня, - "Пошта") вул. Стрийська на перехресті з Науковою не прибрана: замість трьох автосмуг розчищені півтори. Тобто, лише одна машина могла стояти у ряді. То хіба це прибране місто?!
Володимир Казмірук, в. о. начальника ДАІ м. Львова Віталій Туровцев, помічник начальника ГУ МНС у Львівській області:
- Ще у четвер увечері вивели два додаткові взводи працівників ДАІ. По мірі можливості намагались регулювати рух транспорту. Так, були затори, але щоб весь транспорт стояв - то такого не було.... У п'ятницю затори були на вулицях Хуторівка, Горбачевського, Стрийська, Зелена, Княгині Ольги, Луганська, Степана Бандери. За можливості працівники ДАІ надавали допомогу учасникам дорожнього руху і техніці. Нами було виставлено 25 екіпажів. Якщо б люди виявили повагу один до одного не виїжджали без потреби своїми авто, а пересіли на громадський транспорт, то таких корків не було б. - Ще рано говорити про те, чи задоволені ми тим, як ліквідовували наслідки стихії, адже кінця негоди ще немає. Ще виникають проблеми на трасі Київ-Чоп. Отримавши інформацію про штормове повідомлення, на проблемних ділянках і  перевалах МНС області виставило важку техніку і розгорнуло пункти обігріву. Техніки, якою володіємо, є достатньо. Ми не повинні розчищати сніг, а у складних випадках просто допомагаємо комунальникам та шляховикам. Рятувальники працювали і в місті. Наше завдання - порятунок людей. У Львові ми буксирували транспорт. Скажімо, два дні працювали на вул. Сахарова, також у районі Галицького перехрестя, наприкінці просп.Чорновола, де невеликий підйом, але який створював також проблеми.   

Олексій Титаренко, начальник головного управління з питань надзвичайних ситуації ЛОДА: 
Вікторія Дворянин, журналіст: 
- У нас ще від початку зими створений штаб із ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у зимовий період. Коли почалася стихія, штаб активізував свою роботу. Під керівництвом голови Львівської ОДА у суботу вранці провели засідання штабу, який очолює Богдан Матолич, заступник губернатора, але керівник області має право брати керівництво на себе. Усім був доведений зміст телеграм, проводилися оперативні наради, оперативні групи штабу працювали на територіях. Спочатку ніхто не знав, до чого цей снігопад призведе. Члени робочої групи працювали у телефонному режимі. До ліквідації наслідків залучено 13 одиниць військової техніки, 50-70 машин МНС, залізничники та приватники. Відкрито доїзди до всіх населених пунктів, подане електропостачання.  За суботу-неділю на Львівщині не було зафіксовано жодного ДТП зі смертельним випадком - це ще раз свідчить про результати виконаної роботи. Люди працюють з п'ятниці у цілодобовому режимі. Якщо комусь вдалося поспати дві-три години - то це велике щастя. Цим людям треба сказати красне дякую! Такої складної ситуації я не пам'ятаю. Зазначу, що величезні перешкоди роблять фури, водії яких зупиняються на відпочинок і також створюють корки. - Ще у четвер ввечері, до снігового колапсу довелось поїхати додому, до Східниці. Відтак саму хурделицю перебула вдома. Але, що мене дуже і дуже  здивувало - незважаючи на постійний снігопад, дорогу чистили, і це в селищі! Дорогою на власні очі бачила зо два грейдери, які просували сніг через перевал Борислав-Східниця. А вже в суботу довелося повертатись до Львова. Зі самого ранку по моїй маленькій вулиці у Східниці кілька разів проїхав тракторець, який чистив дорогу. Через перевал дорога просунена, у Трускавці дороги прочищені, за ним - теж. Їхала трасою Київ-Чоп через Стрий. Дорога звичайно по-різному виглядає, місцями примерзає, але від Рудно вичистили до асфальту, автобуси курсують. Особисто мені вдалось доїхати за чотири години (зазвичай їду дві з половиною).Приїхавши до Львова - жахнулася, чесно кажучи, у Східниці, Бориславі та Трускавці дороги набагато чистіші, ніж тут. Питання, яке хочеться поставити владі нашого міста - чому там дороги могли вчасно прочистити, незважаючи на сніговий колапс, а у місті обласного значення немає достатньо спецтехніки? Може це пов'язано з тим, що Східниця та Трускавець - курортні зони? Але ж і Львів пропагує себе, як туристичне місто. То ж як тоді це пояснити?

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6481 / 4.34MB / SQL:{query_count}