Дорожні ремонти-2013

Посадовці та депутати вирішують, які саме дороги Львова ремонтуватимуть. У першочергових планах – закінчити розпочате торік 

Посадовці та депутати вирішують, які саме дороги Львова ремонтуватимуть. У першочергових планах – закінчити розпочате торік 

І хоча весна ще “дурить” нас своєю примхливою погодою, у мерії тим часом  тривають активні перемовини щодо того, які дороги ремонтуватимуть у 2013-му. А робити є що: варто згадати, чого лише варті розриті тротуари на вул. Пасічній та Городоцькій! 
У мерії ж в. о. начальника міського управління капітального будівництва Ігор Фалюта про плани вирішив не розповідати, мовляв, нічого говорити не буде, поки список робіт не затвердять на сесії міської ради. Натомість більше розповів Іван Гринда, голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку міськради. 
“Цього року потрібно закінчити ремонти вул. Богданівської та Пасічної. Зокрема варто зробити пішохідний перехід у районі вул. Китайської: там машини ганяють і збивають людей. А ще ми будемо пропонувати відремонтувати вул. Мечнікова від вул. Пекарської і до Личаківської. Це одна із центральних вулиць, яка зараз є фактично непроїзною. Також є велика аварійність у районі “верхнього “Шувару”, відтак хочемо запустити транспорт під Сихівський міст, де зараз парковка і розвантажити деякі автосмуги”, – зазначив “Пошті” Іван Гринда.
У переліку робіт, які мають намір робити цього року, у співпраці з ЄБРР усі шанси бути відремонтованими мають вул. Замарстинівська, Гайдамацька,  Городоцька та Коперника вздовж трамвайних маршрутів № 2 та № 6. 
КОМЕНТАР

Олег Синютка,перший заступник міського голови Львова:

- Кінцеві рішення щодо цьогорічних ремонтів доріг будемо приймати після остаточного завершення опадів, коли буде видно стан доріг після зими. Виходити треба з наявних ресурсів та джерел фінансування. Сьогодні є три таких джерела: гроші зального фонду, гроші бюджету розвитку і Європейського банку реконструкції і розвитку. Ми також розраховуємо в контексті підготовки до Євробаскету-2015 отримати гроші з державного бюджету. Що стосується загального фонду місцевого бюджету, третій рік постіль фінансування на ремонт доріг, на жаль, зменшується, тому це, безперечно, позначиться на якості, швидкості та кількості відремонтованих доріг. За наявності грошей будемо намагатися ліквідувати передусім гостро аварійні ями і вибоїни, які будуть після зими. Під питанням є проведення робіт по вул. Стуса, яка є у найгіршому стані. Логічно непросто там замінювати асфальт, а ремонтувати її, прокладаючи трамвайну колію на Сихів. Сьогодні чекаємо на погодження цього проекту у Кабінеті Міністрів.     
Як уже писала “Пошта, під час ремонту вул. Городоцької від вул.Шевченка до “Магнусу”, нарешті облаштують нову трамвайну розв’язку біля церкви св. Анни. Нагадаємо, вул. Городоцьку та вул. Шевченка буде з’єднано транспортним кільцем, рух по якому буде організований, як для автотранспорту, так і для трамваїв. По суті, запланована ще одна вулиця, яка буде з’єднувати вулицю Городоцьку та Шевченка біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки. Так, трамваї, які будуть рухатись по вул. Городоцькій до вокзалу, будуть їхати по вул. Шевченка, далі – робити кільце на новій вулиці і вже потім виїжджати на вулицю Городоцьку. Рух по вул. Городоцькій від театру буде одностороннім. Тут буде достатньо широка смуга в три ряди.
Ще торік у мерії заявили про намір взятися за вул. Лисенка, але, очевидно, її поки рухати не будуть, бо там зараз будуть будинок, що й так спричинило зменшення пропускної здатності машин. 
Конче потрібним для Львова є і проект на Сихові. “Є наміри зробити правоповоротні з’їзди на перехресті Наукова-Стрийська-Хуторівка.  Відтак машини, яким треба звернути направо не стоятимуть у корку на світлофорі, а їхатимуть навскоси, оминаючи корок. Для цього задуму треба буде приблизно 4,5 млн грн”, – каже Іван Гринда.
Радіти мають причини також водії, які їздять вул. Шевченка від вул. Винниці до Рясного: усю цю ділянку будуть асфальтувати. Чи затвердять ці плани, стане відомо на найближчій сесії міської ради. 

ДО ТЕМИ

Новий керівник області Віктор Шемчук доручив підготувати щотижневий графік робіт із ліквідації аварійної ямковості на дорогах області. Він вважає, що такий графік повинен містити детальну інформацію щодо доріг, на яких передбачені відповідні ремонтні роботи, із зазначенням технологій, що застосовуватимуться під час їх виконання, дати, місця та відповідальних осіб. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Керівник Львівщини також доручив встановити інформаційні щити зі схемою рекомендованого об’їзду аварійних ділянок доріг області: “Якщо сьогодні у нас немає можливості довести усі дороги області до належного стану, то необхідно встановити відповідні дорожні знаки, вказавши рекомендований маршрут руху для транспорту. Також слід додати такі варіанти проїзду Львівською областю й до автомобільних навігаційних систем. Це все дозволить хоча б дотриматись належної  безпеки  на автомобільних шляхах”.
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6400 / 4.02MB / SQL:{query_count}