Плани щодо ремонту доріг

Завтра затвердять перелік доріг комунальної власності на Львівщині, які оновлюватимуть у 2013-му

Завтра затвердять перелік доріг комунальної власності на Львівщині, які оновлюватимуть у 2013-му

Під час засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради депутати розглянули перелік доріг комунальної власності, реконструкцію і ремонт яких виконуватимуть цього року за рахунок субвенції з державного бюджету, яка становить 52,5 млн грн. 

Перелік доріг на розгляд комісії подала Львівська обласна державна адміністрація відповідно до заявок, які подали райони та міста обласного підпорядкування Львівщини, інформує прес-служба Львівської облради. А позаяк у цьому переліку була неповна інформація та певні неузгодження з депутатами облради, закріпленими за районами, то цей документ відправили на доопрацювання.

“Аби ремонти розпочати вже у квітні, ми попередньо звернулися до голови Львівської облдержадміністрації, щоб нам на комісію подали перелік доріг комунальної власності, які потребують ремонту, для затвердження. Цей перелік ми отримали, але в неповному обсязі. Також були неузгодження з депутатами, закріпленими за певними територіями. Тому ми це перенесли на середу”, – розповів “Пошті” Михайло Задорожний, голова депутатської комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської облради.

На наступному засіданні комісії, яка відбудеться в середу, 6 березня, депутати також планують розглянути програму фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2013 рік. На її реалізацію в обласному бюджеті передбачили 64 млн грн. Проект програми винесуть на наступне засідання сесії обласної ради 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4134 / 4.07MB / SQL:{query_count}