Каблуками по педалях

Цієї п’ятниці у Львові відбудуться жіночі автоперегони “Ралі Пань-2013” 

Цієї п’ятниці у Львові відбудуться жіночі автоперегони “Ралі Пань-2013”

у Львові 8-го березня традиційно проведуть суто жіночі автомобільні змагання “Ралі Пань-2013”. До участі у гонках запрошують усіх охочих жінок, незалежно від віку, професії та рівня професійності керування автомобілем. У цьогорічних перегонах участь візьме понад 40 автомобілів. 

“У Львові вже вдев’яте проводяться змагання “Ралі Пань”. Цього разу організатори підготували учасницям багаторівневе завдання. Думаю, це стане по-справжньому унікальним та незабутнім святом не тільки для жінок, а й для всіх львів’ян. Представницям прекрасної половини людства буде запропоновано позмагатися не лише у майстерності водіння автомобіля на швидкість, а й у багатьох інших конкурсах. Гадаю, з урахуванням одразу декількох номінацій азарт учасниць буде ще більшим, і це свято стане ще активнішим. Щиро запрошуємо представниць прекрасної половини людства взяти участь. На усіх чекають нові цікаві конкурси, призи, подарунки, неймовірна кількість адреналіну”, – розповів Ігор Дума, президент Галицького aвтомобільного клубу, інформує прес-служба мерії. 

Учасниці змагатимуться на швидкість, у вмінні керувати не швидше 10 км/год, а також у влучній стрільбі, фотоконкурсі та у найкращому дизайні автомобіля на прикладі гіпсових моделей.  Цього року будуть також змагання для легкових автомобілів і для позашляховиків. Водії легковиків також змагатимуться у ралі другої категорії – це проїзд по місту за заданим маршрутом.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4283 / 3.97MB / SQL:{query_count}