Кому заважають евакуатори?

Питання роботи евакуаторів на вулицях Львова розглянуть на сесії міськради

Питання роботи евакуаторів на вулицях Львова розглянуть на сесії міськради

Виконавчий комітет Львівської міської ради учора, 1 березня, не підтримав подання прокурора міста, який просив скасувати ухвалене 18 січня Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури Львова, згідно з яким у місті регулюється робота евакуаторів. Про це інформує zaxid.net. 

Як пояснив сам прокурор, який був присутнім на засіданні, подання пов’язане з тим, що згадане положення має ухвалювати не виконавчий комітет Львівської міської ради, а депутатський корпус на сесії міськради.

Подання не отримало безпосередньої підтримки членів виконкому, однак і секретар міської ради Василь Павлюк, і головуючий на засіданні перший заступник мера Львова Олег Синютка погодилися: це питання слід винести на сесію, аби усунути зауваження прокуратури. При цьому Олег Синютка висловив переконання, що депутати Львівської міської ради підтримають прохання ухвалити положення.

Зазначимо, положення, яке виконком ухвалив 18 січня, передбачає, що примусове транспортування евакуатором автомобілів коштуватиме їх власникам майже 300 грн. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4522 / 3.96MB / SQL:{query_count}