Дорожні латки, які “повилітали”

Від нещодавнього ямкового ремонту на вулиці Стуса не лишилося й сліду! На що ж комунальники витрачають бюджетні гроші?

Від нещодавнього ямкового ремонту на вулиці Стуса не лишилося й сліду! На що ж комунальники витрачають бюджетні гроші?

Не так давно у мерії відзвітували, що у місті почали традиційний масовий ямковий ремонт доріг. Комунальники і досі латають дірки на вулицях усіх районів. Здавалося б, усе правильно, проте подекуди таке “латання” схоже на знущання з мешканців і позбавлене здорового глузду. 

До редакції “Львівської Пошти” звернувся мешканець Сихова із скаргою, що на вулиці Стуса від ямкового ремонту нічого не залишилося. “Щодня я на машині їжджу цією дорогою. Днями гарно залатали великі ями, але зараз вони якими були, такими і залишилися, нічого не змінилося! Мене як мешканця міста цікавить, скільки на такі “суперроботи” витратили грошей?! Невже місто таке багате і чому маючи такі обмежені можливості не можна з розумом поставиться до виконання своєї роботи!?”, – нарікає львів’янин. 

Журналісти “Пошти” побували на вулиці Стуса, щоб подивитися, у якому ж стані вулиця насправді. Побачене і справді наводить на сумніви, чи тут дійсно проводили якісь роботи, про що промовисто свідчать фото. Дрібний асфальт, який мав би триматися купи, порозлітався крихтами по узбіччі!

За коментарем “Пошта” звернулася до Віктора Західного, начальник відділу комунального господарства Сихівської райадміністрації. 

“Деякі місця на цій вулиці засипали щебенем, і місцями, можливо, він повилітав… Також на місцях, де були тріщини, утворилося багато нових ям. Цей тиждень має бути без опадів, відтак плануємо продовжити роботи. Загалом вул. Стуса вимагає капітального ремонту. Коли буде більш сприятлива погода, будемо проводити масштабніші роботи, – зазначає Віктор Західний. – Зауважу, що ми не проводимо ремонт, а лише ліквідовуємо аварійну ямковість. Ми ж не можемо залишити дороги зовсім розбитими, бо всі тоді будуть казати, що ми нічого не робимо. Наразі змушені робити те, що робимо, бо не можна залишити дорогу у такому стані як є”.

Чиновник повідомив, що на цей рік для поточного ремонту вулиці Стуса  запланували витратити 50 тис. грн, які ще не витрачали, бо проводити на цьому шляху масштабніші роботи планують навесні. 

До речі, окрім вулиці Стуса, також ліквідовувати ямковість мають на  просп. Червоної Калини та вул. Хуторівка.

“За останні роки ми у Львові капітально відремонтували приблизно 100 км доріг. По тих дорогах, які капітально відремонтовані, суттєвих зауважень нема. Є зауваження по тих дорогах, які треба ремонтувати. Ямковий ремонт – це тимчасове, – зазначав мер Львова Андрій Садовий.  – Не сприяють і погодні умови в цьому році – похолодання, потім йде відлига, потепління. Це надзвичайно складні синоптичні умови і для дорожнього покриття, і взагалі для архітектури центру міста. Але інших варіантів нема – коли є можливість під час такої погоди проводити ямковий ремонт, ми будемо обов’язково це робити”. 

Однак є різниця: якісно зроблений тимчасовий ямковий ремонт і такий, як на вулиці Стуса. Тут виникає запитання: чи їздить міський голова вулицями міста і  бачить якість виконаних робіт? Можливо, меру варто особисто детально проінспектувати роботи?!

ДО ТЕМИ

 “Львівоблавтодор” на ямковий ремонт доріг державного та місцевого значення на Львівщині отримав 435 млн грн. Згідно тендерної документації “Вісника державних закупівель” роботи будуть проводитися впродовж 2013 року. А поточний ремонт розшифровується, як дрібний та середній, інформує zaxid.net.

“Десятки звернень від мешканців області, вся критика, яка лунає у бік влади, стосується ремонту доріг. Тому нам перш за все необхідно презентувати технологію ремонту доріг області, і крок за кроком братися за справу”, – учора заявив керівник області Михайло Костюк. З його слів, технологічна презентація має бути двох варіантів. Перший – це більш поглиблена локалізація руйнування доріг, другий – це технологія, яка потенційно є тимчасовою, щоб ліквідувати аварійність, а дорогу готувати під капітальний ремонт або модернізацію. Як інформує прес-служба ЛОДА, Михайло Костюк дав доручення службі автомобільних доріг області подати перелік місць, де першочергово будуть робити капітальний або ямковий ремонт доріг, аби озвучити цей список громадськості й ЗМІ та встановити попереджувальні знаки обмеження швидкості на тих ділянках дороги, де є аварійна ямковість.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4317 / 4.01MB / SQL:{query_count}