Плачевний стан львівських “підземок”

Депутати міськради ініціюватимуть виділення коштів на капітальний ремонт підземних переходів. Із 16-ти в найгіршому стані відомчі

Депутати міськради ініціюватимуть виділення коштів на капітальний ремонт підземних переходів. Із 16-ти в найгіршому стані відомчі

Світло пробивається лише знадвору… калюжі… слизько… жінки ходять тільки в супроводі чоловіків… Через такий жахливий стан підземних переходів львів’яни ризикують життям і змушені переходити дорогу у невстановлених місцях. Проте не всі міські “підземки” такі – п’ять із них здають в оренду підприємцям, які мали б дбати про їх стан.

Загалом у Львові 16 підземних переходів: 12 комунальних (за них відповідають райадміністрації) і чотири відомчі – ними мають опікуватися підприємства, у яких вони перебувають на балансі. Не функціонують два – власне відомчі. 

Як пояснюють чиновники, відомчі переходи підприємства не хочуть передавати в комунальну власність. А щоб відремонтувати комунальні, як завше, бракує грошей. Але ж усі переходи неможливо здати в оренду, бо не всі вони привабливі для підприємців. 

Відремонтують два 

“У середмісті переходи в доброму стані. Зразковими є два – на площах Митній та Галицькій. Відомчі на вулиці Городоцькій, 355, перехресті вулиць Вільхова – Курмановича, вулицях Героїв УПА, 76 та Стрийській, 45. З відомчих нині не функціонують два – на Городоцькій та Героїв УПА, – розповідає “Пошті” Роман Заріцький, начальник відділу капітального ремонту Львівської міськ­ради. – Торік Личаківська райадміністрація розпочала ремонт переходу на Пасічній. Цього року там планують закінчити всі роботи. Львів’яни мають змогу ходити відремонтованим переходом на Любінській. Наразі в поганому стані  “підземка” на Стрийській, 45, що перебуває на балансі ЛАЗу. Завод дав зобов’язання, що до середини 2013-го її відремонтує”. Зі слів співрозмовника, ремонт інших підземних переходів залежатиме від фінансування з міського бюджету.

До слова, у міськраді на депутатський запит відповіли: в 2013-му заплановані ремонти переходів на вулицях Городоцькій – Патона і Б. Хмельницького –Татарській. 

Перехід біля “Підзамче”

Підземний перехід біля залізничної станції “Підзам­че” (вул. Б. Хмельницького – Татарська) вже давно має “репутацію” одного з найнебезпечніших у Львові. Проте, зі слів посадовців, скільки разів його не ремонтували – все марно: хулігани нищать. 

“Цей підземний перехід дуже проблемний. Торік якраз в цей період там поцупили каналізаційні решітки, розмалювали стіни. Після цього ми знайшли спонсорів, за їхні гроші побілили стіни, встановили дощоприймачі. Проте з часом цей перехід знову зіпсували – намалювали графіті, вкрали решітки, побили лампочки. До кінця березня хочемо знайти людей, які нам допоможуть, і приведемо до ладу цей перехід”, – пояснив “Пошті” Олександр Удовенко, голова Шевченківської рай­адміністрації Львова. 

Проблеми з “лазівським” переходом

Ще один підземний перехід з ярликом “ганебний” – на вул. Стрийській, 45. Це відомча “підземка”, закріплена за  холдингом ЛАЗ. Зі слів чиновників, ситуація змінилася б, якби її передали в комунальну власність, проте райадміністрація прийме її лише в належному технічному стані. 

“Ми не раз зверталися до керівництва заводу. Була колись ухвала сесії про передачу цього підземного переходу на баланс Сихівської райадміністрації. Проте у відповідь підприємство написало: “Керівництво прийняло рішення не передавати перехід на баланс Сихівської райадміністрації. Ми й надалі підтримуватимемо його технічний стан, який потрібен для експлуатації”. Раз на квартал ми звертаємося до заводу: зауважуємо недоліки – пишемо листи. Був випадок, коли там травмувалася дівчинка, і вони після цього встановили у ньому каналізаційну решітку, відновили освітлення, але сходи й далі залишаються в поганому стані. Ми знайшли підрядників, склали кошторис. Та наразі  в ЛАЗі кажуть, що не мають грошей для ремонту”, – зазначив “Пошті”  Іван Матківський, головний спеціаліст відділу комунального господарства Сихівської райадміністрації м. Львова. 

КОМЕНТАР

Валерій Веремчук, член депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку Львівської міськради:

- Я скерував звернення до міського голови Львова щодо незадовільного стану підземних переходів ще торік, 14 листопада. Поза тим, і досі немає жодних змін... Відомчі переходи місто не горить бажанням забирати, бо їх потрібно утримувати, впорядковувати. Це пережитки радянської історії, коли у відповідальності заводу є перехід. Певен: потрібно, щоб усі "підземки" перейшли в комунальну власність відповідних райадміністрацій. Нині п'ять міських переходів орендують. На бажання, думаю, місто може знайти орендарів ще для п'яти таких об'єктів. Звісно, залишаться переходи без орендарів. Якщо немає відповідного потоку людей, то підприємці не будуть зацікавлені там працювати.  Щороку в бюджет Львова закладаємо чималу суму на благоустрій. Тому гроші є, аби бодай раз на тиждень можна було прибрати підземний перехід і поставити при вході та біля виходу смітники. Щодо капітальних ремонтів, то ситуація, звісно, гірша...Знаю, що ремонт переходу на Пасічній коштує майже 160 тисяч гривень. Отож, на ремонт однієї "підземки" знадобиться приблизно 200 тисяч гривень.Якщо п'ять переходів орендують, для ще п'яти знайдемо орендарів, а ще п'ять відремонтуємо приблизно за мільйон гривень, то Львів матиме безпечні "підземки"! Коли розглядатимуть бюджет розвитку, я особисто ініціюватиму, аби заклали гроші на ремонт підземних переходів. Решта залежить від бажання райадміністрацій утримувати ці об'єкти!

Водночас прес-секретар ЛАЗу пояснив, що розмов про передачу в комунальну власність цього переходу не було. “Те, що підземний перехід на балансі заводу, – відмовка райадміністрації. Такі відмовки їм вигідні, бо вони не мають великого бажання його забирати. Ми цей перехід підремонтовуємо, є люди, які відповідають за нього. Взимку там стається витік води – наслідок поганої роботи каналізаційної системи. Проблема й у самих жителях: ми чи не щотижня виготовляємо для нього каналізаційні решітки, але їх постійно крадуть, б’ють жарівки. Ми порахували, скільки грошей потрібно для ремонту, – здається, 100 тисяч гривень, проте не можемо зараз виділити їх. Розмов із директором про передачу переходу в комунальну власність не було”, – сказала учора “Пошті” Оксана Горак, прес-секретар холдингу ЛАЗ.    

ДО ТЕМИ

Торік у підземному переході на вул. Стрийській дитина провалилася в люк. Врятував 11-річну дівчинку перехожий. Зі слів місцевих жителів, ремонту цей об’єкт не бачив з часів побудови – років зо тридцять, інформує zik.ua. 

ДО ТЕМИ

У Києві 40% підземних переходів передадуть інвесторам, інформує “РБК-Україна”. Власне вони повинні відремонтувати “підземки” й підтримувати їх у належному стані, організовувати торгівлю, що повинна виключати стихійну. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.4964 / 4.16MB / SQL:{query_count}